Vendadele Pihodele võistkondlik hõbe,
Sandra Sillastele individuaalkuld ja Eesti rekord

Otepääl täna toimunud Eesti võistkondlikel meistrivõistlustel suusahüpetes võitsid vennad Kail, Mats ja Han Hendrik Piho ehk SÜ Taevatäht hõbemedali. Naiste individuaalvõistluse parim oli Sandra Sillaste (Võru spordikool/Andsumäe SK). Võistkonnavõistluse võitis Elva suusaklubi I võistkond, kuhu kuulusid Kristjan Ilves, Rauno Loit ja Illimar Pärn. Võru spordikool/Andsumäe SK I võistkond (Martti Nõmme, Markus Robin Kütt, Klaus Mark

Võrumaa KK sai Saaremaal napi kaotuse

Võrumaa KK korvpallimeeskond pidi täna Eesti esiliigas vastu võtma hooaja esimese kaotuse, ASSA Lukud/Kuressaare BC Hundid oli Kuressaares võrulastest parem 74:72 (40:36). Võrumaa meeskond sõitsid Saaremaale vaid kuuekesi ning ilma oma liidri Veljo Vareseta. Ometi suudeti mängu tasakaalus hoida, neljal mehe arvel oli seejuures lõpuks neli viga. 13 sekundit enne mängu lõppu oli seis viigis

Lauri Sild oli Hiinas lühirajal seitsmes

Hiinas jätkuval orienteerumise Park World Touril sai Lauri Sild täna Changchunis lühirajal seitsmenda koha. Esikoha võitis eelmise aasta lühiraja maailmameister Edgars Bertuks Lätist, teine oli belglane Yannick Michiels ja kolmas sprindi maailmameister Mårten Boström Soomest. Lauri Silla tempo oli täna esikolmikust veidid aeglasem ning sisse lipsas ka paar väiksemat viga. Võitjale kaotas ta 1.49ga, pjedestaalikohast

Võru JK jättis penaltiseeriaga võidu lõpuks ikkagi oma õuele ja pääses III liiga finaali

Võru JK alistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga poolfinaalis koduplatsil pärast 3:3 viigiga lõppenud lisaaega JK Retro penaltitega 4:2. Penaltiseeria algas kohe võrulaste eksimusega, kui Retro väravavaht, aastate eest 24 mängus ka Eesti koondise väravat kaitsnud Toomas Tohver tõrjus Lauri Pilve löögi. Võru teise lööjana Kristo Perli ei eksinud, vastased saatsid õnneks palli väravast mööda

Võru U20 noormeestele samuti teine koht

Nii nagu Võru spordikooli tüdrukud, saavutasid ka Võru noormehed täna kodulinnas lõppenud Eesti U20 võrkpallikarikavõistlustel teise koha. Turniiri esikohamängus jäi Võru täna 1:3 (-14, -26, 23, -22) alla Tallinna Selverile. „Üldjoontes jäin poiste esitusega rahule. Oli finaalivääriline mäng, kuid sel korral jäi võidust grammivõrra puudu. Selver võitles kaitses südilt, tulid suure hurraaga peale, teise geimi lõpus

FC Aspen esimest vasikat aia taha ei lasknud

FC Aspen võitis täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste esimeses III liiga üleminekumängus Väimelas Valga FC Warriori 2:1 (0:0). Kordusmäng peetakse nädala pärast Valgas. Esimesel poolajal oli mäng üsna võrdne. Veidi rohkem surus Aspen, kes alustas eksperimentaalse keskväljaga, kus kellelgi kolmest mehest sel hooajal sel positsioonil veel täismängu kirjas polnud. „Vastaste võimalused tekkisid vaid siis, kui me ise

Võru tüdrukud kaotasid esikohamängus Viljandile

Võrus toimunud Eesti U20 vanuseklassi võrkpallikarikavõistluste finaalturniiri nelja võiduga alustanud Võru spordikooli naiskond kaotas täna turniiri viimases mängus Viljandi spordikoolile 0:3 ning pidi leppima teise kohaga. Esikohamäng algas tasavägiselt. Esimeses geimis juhtis esmalt Võru, siis õnnestus mäng paremini Viljandil. Närvilises geimilõpus jäi 30:28 peale Viljandi. Viljandlannad kallutasid enda kasuks ka teise geimi lõpu, võites 25:23.

Lauri Sild alustas edukalt Hiina pargituuri

Lauri Sild alustas orienteerumise Park World Touri Hiina võistlust edukalt – sealse Vasa Orienteering Festivali avapäeval Changchunis sai ta teise ja üheksanda koha. Sprindiproloogis õnnestus võrulasel end kõvade sprinterite vahele suruda ning teine koht saavutada. Esikoha võitnud sprindi maailmameistrile Mårten Boströmile (Soome) kaotas Sild 2,9 km pikkusel arjal 20 sekundiga, kolmandat-neljandat kohta jaganud šotlast Scott