Lauri Sild jäi Pekingis napilt esikolmikust välja

Lauri Sild jäi eile Pekingis lõpule jõudnud orienteerumise Park World Touri viimasel osavõistlusel napilt esikolmikust välja. Kunagise Hiina keisrite suvepalee pargis peetud 2,6 km pikkuse sprindi võitis belglane Yannick Michels ajaga 13.44. Norralane Øystein Kvaal Østerbø kaotas talle kuue, Marten Boström (Soome) kaheksa ja Sild 11 sekundiga.

Kaotus Petseris jättis FC Helios Võru B1-klassi jalgpallipoisid II liiga tsoonivõidust ilma

FC Helios Võru B1-klassi jalgpallimeeskond kaotas eile II liiga lõuna-idatsooni hooaja viimases mängus Petseris sealse spordikooli meeskonnale 1:4. „Esimene poolaeg oli 1:1, aga teisel poolajal tuli vastastel veel kaks suurt poissi sisse ja murdsid meid ära,” ütles Võru poiste treener Tauno Kikas. Kuna võrulaste põhikonkurent FC Elva mängis viimati Petseris 2:2 viiki, lipsas liigavõit Võru

Kahevõistlejad ja suusahüppajad tutvustasid pressikonverentsil olümpiatalve plaane

Eesti kahevõistlejad ja suusahüppajad, teiste seas ka Võrumaa noormehed Kail Piho, Han Hendrik Piho ja Martti Nõmme, tutvustasid eile Tallinnas pressikonverentsil oma olümpiatalve plaane. Kail Piho (pildil vasakult viies) tahab novembri lõpus algaval hooajal kinnitada kanda tipu jalamil, tema vend Han Hendrik Piho (vasakult seitsmes) koguda stabiilsust ja teenida MK-punkte. MK-sarjas stardivad Eesti kahevõistlejad neljakesi

Haanja on 2017. aastal üks orienteerumise maailmameistrivõistluste võistluspaiku

Rahvusvaheline orienteerumisföderatsiooni (IOF) nõukogu otsustas möödunud nädalal anda 2017. aasta orienteerumise maailmameistrivõistluste korraldusõiguse Eesti Orienteerumisliidule (EOL). Võistlused toimuvad Lõuna-Eestis, Haanjas selguvad parimad tavarajal. MMi võistluskeskus asub Otepääl ning lisaks Haanjale võisteldakse Tartus (sprint), Viljandis (sprinditeade) ning Elvas (lühirada ja teatevõistlus). MMi korraldamisel on Eesti Orienteerumisliidu (EOL) kõrval põhiraskus Võru-, Põlva- ja Tartumaa klubidel. EOLi juhatuse