Võrulased jäid noorte orienteerumise EMi avaalaks olnud sprindis võistlejaterivi tagumisse poolde

Portugalis algas täna noorte EM orienteerumises, kus Eesti koondises võistleb ka kuus OK Võru noort. Avapäeval kavas olnud sprindis oli neist 46. kohaga parim Otepää tüdruk Silvia Luup. Kuni 18aastaste neidude sprindi võitnud rootslannale Sara Hagströmile kaotas Luup 3.07ga. Marianne Haug sai 76. koha. Võistluse lõpetas 91 neidu. Sama vanuseklassi noormeeste võistluses pidid võrulased leppima

Võru treener käis Serbias kogemusi omandamas

FC Helios Võru jalgpallitreener Jaanus Vislapuu (pildil vasakult neljas) käis sel nädadal Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) lähetusel ja UEFA õppeprogrammi raames Serbias rahvajalgpalli koolitusel. 11 treenerit ja eestvedajat said uusi kogemusi jalgpalli arendamiseks ning delegatsiooni juhtinud EJLi noorteprojektide juhi Teet Allase sõnul jäid kõik reisiga rahule. Ta usub, et kõik treenerid suutsid endale uusi ideid

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond on täis tahtmist esimesele medalile algaval hooajal lisa hankida

Kevadel Eesti meistrivõistlustel esmakordselt medalivõiduni jõudnud Famila/Võru VK võrkpallinaiskond on oma põhituumiku enam-vähem säilitanud ja üritab algaval hooajal edu korrata. Famila/Võru VK peatreener Raivo Jeenas ei salga, et medalimõtteid mõlgutatakse. „Üritasin naiskonna säilitada enam-vähem sama tugevana ja usun, et see õnnestus,” lausus ta. Päris kadudeta siiski läbi ei saadud ja neljast kevadel Võrus gümnaasiumi lõpetanud