Neljandal Haanja Jala 100 ultramaratonil
sündis nii meeste kui ka naiste rajarekord

Haanja Jala 100 ultramaratoni võitis meestest Silver Eensaar ja naistest Mari Boikov, mõlemad uue rajarekordiga. Boikovi aeg on ka 100 km jooksu Eesti naiste tipptulemus. 35aastase orienteeruja ja rogaini maailmameistri Silver Eensaare võiduaeg oli 8:43.49, mis ületab ligi 23 minutiga Mikk Lauri kahe aasta taguse senise rajarekordi. Teisena ületas finišijoone Tarvo Tamme (+2.29) Läänemaalt ja

OK Võru noored orienteerujad EMi tavarajal poolesaja parema sisse ei mahtunud

Portugalis jätkuval noorte EMil orienteerumises läks võrulastel täna tavarajal veidi paremini kui eile sprindis, ent parimatest jäädi ikkagi kaugele. Kuni 18aastaste noormeeste seas sai Tanel Papp 75. ja Janek Piirisild 95. koha, sama vanuseklassi neidudest oli Marianne Haug 55. ja Silvia Luup 93. Kuni 16aastaste poistest oli Lauri Pähn 66. ja tüdrukutest Kristiina Himma 55.

Noortekoondise poisid said tunniga duši alla

Võrkpalli Schenker liigas kaotas Danpower Võru/Noortekoondis täna võõrsil Poliurs/Ozolniekile 0:3 (-16, -12, -12), kohtumine kestis napilt tunni. Võrulastest alustas algkoosseisus ainsana Joonas Popman, kes sai lõpuks kirja 4 punkti. Esimeses geimis sekkus vahetusest korraks ka Martin Kammer. Meeskonna suurim punktitooja oli 13 punktiga Oliver Orav. Homme mängib Danpower Võru/Noortekoondis Võru spordikeskuses Biolars/Jelgavaga, mäng algab kell

Võrumaa KK pressis Tamsalus võidu välja

Võrumaa KK tänane esiliigamäng Tamsalu Los Toros/MinuVinega lõppes Võrumaa korvpallurite napi 77:76 (34:36) võiduga. Võrumaa korvpallurid sõitsid Tamsalusse vaid seitsmekesi ning Veljo Vares (pildil), Rael Kalmus, Jano Kunts, Juss Jürisaars ja Martin Kulberg pidid terve esimese poolaja vahetuseta rassima. Tänu Varese resultatiivsele mängule (poolajaga 17 punkti ja 10 lauapalli) õnnestus mängu tasakaalus hoida ning vaheajale

Võru võrkpallinaiskond kaotas Leedu esiklubile 0:3

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond alustas Balti liiga hooaega täna Tartus 0:3 kaotusega Leedu parimale klubile Jonava Achemale. Eelmisel hooajal võrulannasid kolmest mängust kahes võitnud, kuid Balti liiga finaalturniiril Võru naiskonna selja taha jäänud Achema on end tugevdanud kahe Ukraina võrkpalluriga. Neist ühe, Anna Vazinska, servidega olid võrulannad täna kohati püsti hädas ja just tema serviseeria lõpetas

Marko Traks hindab MMi eel vormi heaks

Võru jõumees Marko Traks sõidab täna Prahasse, kus võistleb teisipäeva õhtul WPC (World Powerlifting Congress) jõutõstmise MMil lamades surumises. „Tundub, et vorm on hea,” sõnas Traks. „Kuskilt midagi ei valuta.” Kaalukategoorias üle 140 kg võistleb eelülesandmise põhjal kümmekond meest, Traks oma 24 eluaastaga on neist noorim. „Tuleb vaadata, kuidas teised algraskused panevad ja õiget taktikat

ERR: Pihod on harjutanud koondisest erinevalt

Kahevõistlejad Kail ja Han-Hendrik Piho on harjutanud olümpiatalveks ülejäänud koondisest mõneti erinevalt ja otsinud arenguks impulsse nii hüppemäel kui ka murdmaasuusatamises. Ka nende abiliste ring on laienenud, kirjutas ERRi spordiportaal. Loe ERRi spordiportaalist!