Danpower Võru/Noortekoondisele seitsmes kaotus

Danpower Võru/Noortekoondise hooaja seitsmes kaotus meeste võrkpalli Schenker liigas tuli täna numbritega 0:3 (-18, -13, -23) Võrus peetud mängus VK Biolars/Jelgavaga. Esimeses geimis jätkus tasavägist mängu esimese tehnilise pausini, siis läksid lätlased oma teed. Ka teises geimis võtsid kogenumad külalised kindlalt oma. Kolmas geim kulges see-eest algusest lõpuni punkt-punkti-mängus, ent lõpuks kallutas kaalukausi enda kasuks

FC Aspeni hooaja lõpp kiskus kiiva

FC Aspenil ei õnnestunud Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga üleminekumängudes Valga FC Warriori üle mängida ja järgmisel hooajal tuleb meeskonnal jätkata IV liigas. Valgas peetud mängu esimesel poolajal omas Aspen territoriaalset ülekaalu, aga pall ei püsinud hästi ründetsoonis või lõppesid rünnakud väravavahi süles. Aspeni mängija Marko Liiva sõnul oli neil ka üks suurepärane võimalus, aga Warriori

Võrulannad pommitasid Heksa maatasa

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond avas täna Balti liigas oma võiduarve, alistades koduplatsil Kaunase Heksa 3:0 (16, 14, 20). Kodunaiskond domineeris kogu kohtumise vältel ja leedulannadele palju vastuhakuvõimalusi ei andnud. Vastased mängiti selgelt üle nii pallingul (ässad 11-5), vastuvõtul (73,3%-54,4%) kui ka rünnakul (49,4%-32,4%). Suurepärases hoos oli Margot Pähn, kes sai kirja 19 punkti (+15) ning tunnistati