Võrumaa KK ei suutnud Kotkastega kaasa lennata

Võrumaa KK sai Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigas valusa kaotuse, jäädes täna koduplatsil alla naabritele Põlvamaalt. Seni alagrupis viimasel kohal olnud KK Räpina Kotkad võitis Parksepas peetud mängu tulemusega 79:62. Esialgu oli kõik pilvitu – Võru meeskond läks esimese kolme minutiga 10:0 ette ja võitis esimese veerandaja 22:14. 13. mängu minutil juhtisid võõrustajad 12 punktiga, aga siis

Vastse maailmameistri Marko Traksi südamesoov on kunagi ka 400kilone kang üles suruda

Nädal tagasi võitis võrulane Marko Traks Prahas WPC (World Powerlifting Congress) lamades surumise maailmameistrivõistlustel oma esimese täiskasvanute MM-kulla, selleks tuli tal üles lükata 315kilone kang. Nädal hiljem sõnab Traks, et pole veel õieti isegi aru saanud, mida korda saatis. „24aastaselt meeste üliraskekaalu kuld, see on ulme,” ütles ta. VSport.ee uuris varem lamades surumises ka kahekordseks

Robert Täht on Schenker liiga oktoobri parim

Võrkpalli Schenker liiga žürii nimetas oktoobrikuu parimaks mängijaks Tartu Bigbanki nurgaründaja Robert Tähe (20; pildil), vahendas Volley.ee. Võrust pärit võrkpallur oli oktoobris kogu liiga paremuselt kolmas skooritegija, tuues seitsmes mängus kokku 129 punkti. Efektiivseimate mängijate edetabelis hõivas Täht teise koha ja ta jõudis ka parimate servijate edetabelisse, lüües oktoobris kaheksa ässa. Täht ise ütles kuu