Rantipoli duubel alustas II liigas valusa kaotusega

Rantipol II alustas Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste II liiga idatsooni mänge täna Rõuges 7:8 (5:5) kaotusega SK Kadrinale. Rantipol II läks esimese poolaja keskel 4:0 ette, kuid vaheajale mindi 5:5 viigiseisul. Teisel poolajal juhtisid võrulased veel 6:5 ja 7:6, ent lõpuks ikkagi kaotasid. Võrumaa meeskonna kasuks lõi Jürgen Kolk kolm väravat, jala said valgeks ka Aleksandr

Kuperjanovi JK võitis Põlvamaa karikavõistlused

Põlva maakonna lahtised karikavõistlused jalgpallis võitis Kuperjanovi pataljoni meeskond, kes täna Põlvas peetud turniiri finaalis võitis Värska Oiginaali 2:0. Kuperjanovlased alustasid turniiri kahe väravateta viigiga – 0:0 mängiti alagrupis nii Värska Originaali kui ka Kanepi SKga. Veerandfinaalis võitsid sõdurpoisid Räpina I meeskonna 2:0 ja poolfinaalis sama tulemusega Navi Vutiseltsi. Esinelikusse jõudsid kõik kolm võistlusel osalenud

Danpower Võru/Noortekoondis jäi TTÜle 0:3 alla

Danpower Võru/Noortekoondis kaotas täna Kuressaares peetud võrkpalli Schenker liiga mängus TTÜ meeskonnale 0:3 (-22, -15, -22). Danpower Võru/Noortekoondise resultatiivseim oli 11 (-1) punktiga Kevin Saar. Võrulastest sai esimeses kahes geimis mänginud Martin Kammer kirja 6 (+1) punkti. Platsil käis veel Joonas Popman ja korraks ka Bobby Pokker. TTÜ meeskonnale tõi Mart Tiisaar 16 (+11) punkti.

Famila/Võru VK kaotas võidetud avageimi järel 1:3

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond kaotas täna Lätis Cesises peetud Balti liiga mängus 1:3 (20, -18, -21, -18) RSU/MVSile. Ilma Aigi Juki ja sel nädalavahetusel Eesti U18 vanuseklassi karikavõistluste finaalturniiril mängivate nooremate mängijatega Lätti sõitnud Võru naiskond näitas esimeses geimis korralikku mängu, juhtis vahepeal juba kaheksa punktiga ning jäi lõpuks peale 25:20. Teine geim oli tasavägine seisuni