Danpower Võru/Noortekoondisele taas 0:3 kaotus

Danpower Võru/Noortekoondis kaotas võrkpalli Schenker liigas täna Pärnus sealsele võrkpalliklubile 0:3 (-20, -18, -19). Danpower Võru/Noortekoondis parim oli 11 punktiga Kevin Saar, võrulastest sai Martin Kammeri kirja 8 (+1) ja Joonas Popman 3 (-1) punkti. Pärnu VK suurim punktitooja oli 10 silmaga Edgar Maier. Järgmise mängu Schenker liigas peab Danpower Võru/Noortekoondis 30. novembril Võrus Daugavpilsi

Rantipol sai käest lipsavale võidule küüned taha

Rantipoli saalijalgpallimeeskond sai Eesti meistrivõistluste esiliiga kolmandas voorus kirja oma esimese võidu, kui alistas täna kodus Raitwood EMÜ 8:7 (3:2). „Võit tuli, aga raskelt,” ütles Rantipoli mängiv treener Vjatšeslav Vassilenko. Tema sõnul oodati veelgi raskemat kohtumist, sest veel eelmisel hooajal mängis Raitwood meistriliigas. „Seal on head mängijad, aga võib-olla ei olnud neil seekord kõige tugevam

Rõuge ja Antsla täiendasid võiduarvet

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võitis Rõuge täna võõrsil Kuldre kooli 68:59 (29:22; Lauri Pilv 25 – Eiko Roosimaa 30) ja Antsla Enereli 75:38 (42:27; Jürgen Annus 21 – Silver Merisalu 20). Tabeliseis (võidud ja kaotused) 1. Parksepa SK/Võru 7-0, 2. Sangaste 6-1, 3. Kuperjanovi JP 4-1, 4. Antsla 4-3, 5.-6. Rõuge ja Kuldre kool 4-4,

Võrulannad kaotas viiegeimises mängus Kohilale

Naiste võrkpalli Balti liigas pidi Famila/võru VK täna võõrsil 2:3 alla vanduma liigas ainsana kaotuseta jätkavale Kohila VKle. Võrulannad võitsid üle kahe tunni kestnud tasavägise kohtumise esimese geimi 29:27, kaotasid teise 17:25 ning võitsid kolmanda 25:14. Siis sai jaks otsa ning neljas geim kaotati 17:25 ja otsustav viies geim 10:15. „Vaatamata kaotusele hästi mängitud, kellelegi

Raido Ränkel vabatehnikaga 76., Kaija Vahtra 60.

Soomes Olosel peetaval esimese lume võistlusel olid täna kavas vabatehnikasõidud. Raido Ränkel sai meestest 76. ja Kaija Vahtra naistest 60. koha, Eesti suusatajatest olid nad vastavalt viies ja teine. Meeste 15 km sõidus oli kiireim Pjotr Sedov, naiste 10 km distantsi võitis Irina Hazova (mõlemad Venemaa). Parimate Eesti suusatajatena said Aivar Rehemaa ja Tatjana Mannima