Kaotus kukutas Rantipoli esiliigas viimaseks

Eesti saalijalgpalli esiliigas kaotas Rantipol täna Tallinnas seni võiduta olnud Kliimaseadmele 5:10 (2:7) ning langes tabelis viimaseks. Rantipoli eest mängisid seekord vaid pealinna mehed ning nende jõupingutustest jäi vastase ülemängimiseks väheks. Kliimaseade läks kohtumist esimese poolaja keskel 3:0 juhtima, siis lõi Kait Hinn Rantipoli esimese värava. Järgmised neli väravat läksid Kliimaseade arvele ja alles poolaja

Orienteerumisjooksus on aasta parim Lauri Sild

Eesti Orienteerumisliit (EOL) valis OK Võru ridadesse kuuluva Lauri Silla (pildil) orienteerumisjooksus aasta parimaks meessportlaseks. Parimad valiti Vinnis toimunud EOLi üldkogul, kus toimusid ka EOLi uue presidendi ja juhatuse valimised järgmiseks kaheks aastaks. Sixten Sild valiti tagasi juhatuse liikmeks. Foto: EOL

Laskmisega hädas olnud Regina Oja jäi 92. kohale

Regina Oja sai täna laskesuusatamise IBU karikasarja etapil Rootsis Idres naiste 7,5 km sprindis 92. koha ning edestas vaid nelja konkurenti. Elu esimesel IBU karikasarja etapil võistlenud 17aastane Oja oli hädas laskmisega – tugeva tuulega peetud võistlusel eksis ta lamadestiirus küll vaid korra, kuid püstitiirus kõigil viiel lasul. Esikoha võitnud Valentina Nazarovale (Venemaa) kaotas Oja

Eestile EEVZA turniiridelt teine ja kolmas koht

Eesti 1995.-1996. aastal sündinud noormeeste võrkpallikoondis, kuhu võrulastest kuulus Joonas Popman ja mille abitreener on Marko Mett, saavutas sel nädalavahetusel Lätis Kuldigas toimunud Ida-Euroopa Võrkpalli Assotsiatsiooni (EEVZA) meistrivõistlustel teise koha. Eesti meeskond võitis Ukraina 3:2, Läti 3:1 ja Aserbaidžaani 3:0. Esikoha võitnud Venemaale kaotati 0:3. Eesti 1996.-1997. aastal sündinud tüdrukute koondis, kuhu Võru spordikooli kasvandikest