Danpower Võru/Noortekoondise mäng lagunes

Danpower Võru/Noortekoondis sai võrkpalli Schenker liigas järjekordse 0:3 kaotuse, jäädes täna Võrus selle tulemusega alla Daugavpilsi ülikooli meeskonnale. Esimeses geimis teenisid võõrustajad 22, teises 15 ja kolmandas 17 punkti. Danpower Võru/Noortekoondise parimaks tunnistatud Joonas Popmani sõnul jäi kodumeeskonnal puudu enesekindlusest – kui esimene geim oli veel enam-vähem, siis seejärel jäädi hätta servi vastuvõtuga ning mäng

Famila/Võru VK võidulisa ei saanud

Famila/Võru VK võrkpallinaiskonnal tuli täna Tartus peetud naiste Balti liiga mängus Jelgava/LUga vastu võtta 1:3 kaotus. Võrulannad suutsid liigas teisel kohal oleva Läti naiskonna üle mängida kolmandas geimis, mis võideti 25:21. Esimesed kaks geimi kaotas Võru naiskond 16:25 ja 18:25. Teises geimis olid võrulannad seejuures 10:4 eduseisus, ent ei saanud siis enam servi kätte, jäid

Rantipoli duubel sai kirja kaotuse

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste II liiga idatsoonis kaotas Rantipol II täna Rõuges TÜ BestCrediti duublile 3:6 (0:4). Võrumaa meeskonna väravad lõid Rain Kooser, Karel Osi ja Robert Kruuda. Järgmise mängu peab Rantipol II tuleva nädala laupäeval Sillamäel Molycorp Silmetiga. Tabel 1. Sillamäe Almaz 9 punkti (3 mängust), 2. Molycorp Silmet 9 (4), 3. TÜ BestCredit II 6

Võru SK/VK alustas vahegrupimänge võiduga

Võru SK/VK võrkpallimeeskond alustas vahegrupimänge Eesti esiliigas võiduga, alistades täna koduplatsil TTÜ/Kiili 3:0 (23, 22, 19). Mullune esiliiga võitja ei tulnud Võrru oma parimas koosseisus, puudujate seas oli ka põhiline sidemängija. „Ei ta kas tulid mütsiga lööma, et mis see Võru ikka suudab,” lausus Võru võrkpalitreener Aksel Saal, kelle sõnul näitasid võrulased ise päris head

Rõuge nelik vedas Rantipoli suure võiduni

Rantipol sai täna Eesti saalijalgpalli esiliigas kirja hooaja teise võidu, mullu esiliigas neljandaks tulnud Paldiski meeskond MSK Salavat Yulaev alistati 9:2 (6:0). Mängitud oli seitse ja pool minutit, kui Riho Ruusamäe pea poolelt platsilt 1:0 põrutas. Kulus veel vaid paarkümmend sekundit, siis suskas Kristjan Kimmel väravaesises saginas palli külaliste väravasse ning 10. minutil viis Kristo

Raido Ränkelile 10 km klassikasõidus 72. koht

Raido Ränkel sai täna Soomes Kuusamos murdmaasuusatamise MK-sarja etapil meeste 10 km eraldistardist klassikatehnikasõidus 72. koha. Sõidu võitnud tšehhile Lukaš Bauerile kaotas Ränkel poolteise minutiga. Algo Kärp sai 44., Karel Tammjärv 59. ja Aivar Rehemaa 63. koha. Võistluse lõpetas 119 meest. Ruka minituur lõpeb homme 15 km vabatehnikasõiduga.