Ennast ületanud Võru võrkpallipoisid tulid kodus täiseduga Eesti U16 vanuseklassi karikavõitjaks

Võru spordikooli võrkpallipoisid tulid U16 vanuseklassi Eesti karikavõitjaks, kodus peetud finaalturniiril ei kaotatud ühtegi mängu. Viimati jõudsid Võru poisid selles vanuseklassis Eesti karikavõiduni 2008. aastal. „Ega võitu oodata ei osanudki, aga poisid tegid toreda üllatuse,” ütles meeskonna treener Aksel Saal. „Eks meid õnn ka veidi soosis, konkurentidel olid mõned mängijad puudu.” Võru meeskond alistas reedel

Võru SK/VK pidas EMÜga viiegeimise lahingu

Eile Eesti meeste võrkpalli esiliigas tiitlikaitsjast TTÜ/Kiilist jagu saanud Võru SK/VK tuli täna heitluses eelmise hooaja esiliiga paremuselt teise meeskonna EMÜ SKga küll välja 0:2 kaotusseisust, ent pidi lõpuks ikkagi vastu võtma 2:3 kaotuse. Võrus peetud mängis võitis esimesed kaks geimi 25:18 ja 25:20 EMÜ ning järgmised kaks 25:15 ja 25:20 kodumeeskond. Otsustavas viiendas geimis

Danpower Võru/Noortekoondis suutis
lätlastele ühes geimis hambaid näidata

Võrkpalli Schenker liigas kaotas Danpower Võru/Noortekoondis täna Võrus RTU/Robežsardzele küll 1:3, kuid näitas kolmandas, võidetud geimis päris kena mängu. Danpower Võru/Noortekoondis kaotas esimesed kaks geimi kindlalt ühesuguse tulemusega 16:25. Kolmandaks geimiks tuli võõrustajatel sidemängijana platsile Bobby Pokker ja see tõi mängu väikse murrangu. Mängu leiti emotsiooni, ka servi hakati paremini kätte saama ning vahe enam

Noortemeistreid selgitas poolsada judokat

Võrumaa noorte judomeistriteks tulid poistest Kaspar Kimmel (-25 kg), Rasmus Koort (-27 kg), Sten Madis Ilves (-30 kg), Randy Nagel (-34 kg), Egerti Kiisk (-38 kg), Joosep Kikas (-42 kg), Henri Neeve (-46 kg), Märt Uibo (-50 kg), Erik Roosik (-60 kg), Tarvo Jõgeva (-66 kg) ja Alvar Mällo (+66 kg) ning tüdrukutest Garena Roomets

Eesti kahevõistlejad said võistkondlikult 12. koha

Kahevõistluse MK-etapil Soomes Kuusamos sai Eesti meeskond, kuhu kuulusid ka Kail ja Han Hendrik Piho, täna võistkonnavõistluses 12. koha. Hüpete järel oli Eesti 13 meeskonna seas 11. kohal, liidrikohale asunud Norrale kaotati 3.25ga. Pihod olit taas hädas hüpetega: Kail sai kirja 102, Han Hendrik vaid 77 meetri pikkuse hüppe. Kristjan Ilves hüppas 129,5 ja Karl-August

Raido Ränkel langes vabatehnikasõiduga 20 kohta

Raido Ränkel langes murdmaasuusatamise MK-sarja hooaja esimeseks võistluseks olnud Kuusamo miniturniiril täna meeste 15 km viitstardist vabatehnikasõidus 70. stardipositsioonilt 90. kohale. Minituuri üldvõitjaks tuli Martin Johnsrud Sundby (Norra), kes edestas lõpuspurdiga venelasi Maksim Võlegžaninit ja Aleksander Legkovi. Ränkel kaotas Sundbyle 5.56,6ga. Parima Eesti suusatajana sai Algo Kärp 60. koha, Aivar Rehemaa oli 69. ja Karel

Võru naiskond saavutas hooaja kolmanda võidu

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond alistas täna koduväljakul SK Babite, võrulannade hooaja kolmas võit Balti liigas tuli tulemusega 3:0 (22, 22, 21). „Tulemusega võib rahule jääda, suutsime mängu kontrollida,” ütles Famila/Võru VK peatreener Raivo Jeenas. Võru naiskond juhtis kõigis geimides enamasti nelja-viie punktiga, kuid sisse lipsas ka mõõnaperioode ja paaril korral jõudsid vastased viigini. Geimilõppudes olid kindlamad

Selgusid Võrumaa täiskasvanute judomeistrid

Võru spordikeskuses selgusid eile tänavused Võrumaa judomeistrid. Esikoha võitsid Rene Sulg (-66 kg), Marek Sarapuu (-73 kg), Uku Särg (-81 kg), Ivar Rosenberg (-90 kg) ja Robert Parker (+90 kg). Kõige raskemate meeste seas kulus Parkeril kolme konkurendi alistamiseks kokku veidi üle poolteise minuti, lisaks sai ta kirja ühe loobumisvõidu. Sulg alistas esikoha saatuse otsustanud