Võrumaa KK võttis esiliigas seitsmenda võidu

Võrumaa KK korvpallimeeskond teenis täna Parksepas peetud Eesti esiliiga mängus võidulisa, Tamsalu Los Toros/MinuVine alistati 94:85 (49:39). Mängu esimese poolaja järel juhtisid väljakuperemehed kümne silmaga. Ka teisel poolajal olid mänguohjad enamjaolt võrulaste käes. Kolm minutit enne kohtumise lõppu suutsid vastased vahe küll kolmepunktiseks vähendada, aga enamaks nad suutelised polnud. Võõrustajate resultatiivsemad olid Veljo Vares 28,

Rantipoli vastaseks loositi Maardu FC Starbunker

Rantipoli vastaseks Eesti saalijalgpalli karikavõistluste kaheksandikfinaalis loositi samuti esiliigas mängiv Maardu FC Starbunker. Mäng peetakse Maardu meeskonna koduplatsil, tõenäoliselt Kehras, kuupäev on veel lahtine. Rantipol pole sel hooajal esiliigas Maardu meeskonnaga veel mänginud. Esimest korda minnakse vastamisi eeloleval pühapäeval Võrus.

Võru LTS tõusis III liigas esikolmikusse

Eesti võistkondlike lauatennisemeistrivõistluste III liiga teine mängupäev laupäeval Haapsalus oli Võru LTSi meeskonnale edukas – kirja saadi kolm võitu ning tõusti põhiturniiri esimese ringi järel jagama 1.-3. kohta koos Sillamäe SK Kalevi ja Tartu LTK Pipo/EMÜ SKga. Võru LTS alistas nii Suure-Jaani LTK Lehola 2005 II meeskonna, Riisipere LTK II meeskonna kui ka Kadrina LTK