Võrkpallikarikavõistlustel kümme meeskonda

Võrumaa meeste võrkpallikarikavõistlustel osaleb tänavu kümme meeskonda, kes on jagatud kahte alagruppi. I alagrupis mängivad tiitlikaitsja Rantipol I, Lasva vald (mullu 5.), Võru spordikool II (6.), SK Urvaste (–) ja Rõuge (–) ning II alagrupis Võru spordikool I (2.), Eesti Pagar (4.), SK Roosu (7.), Rantipol II (–) ja Kuperjanovi JP (–). Alagrupimängud peetakse 14.

Jätka lugemist →

Linnavalitsus pani paika SA Võru Spordikeskus
uue nõukogu ja Võru spordikooli hoolekogu

Võru linnavalitsus otsustas tänasel istungil välja vahetada sihtasutuse Võru Spordikeskus nõukogu ning määras selle uuteks liikmeteks Henni Nassari, Asko Saarepuu, Aavo Hummali, Anneli Oti ja Lauri Semevsky. Alates 5. detsembrist on SA Võru Spordikeskus nõukogu esimehe tasu 280 eurot kuus. Linnavalitsus kinnitas ka Võru spordikooli hoolekogu koosseisu. Hoolekogu liikmed on Ahto Vink, Heiki Prants, Eero

Jätka lugemist →

Puiga APSil C1-klassis kaks võitu ja neli kaotust

Puiga APS lõpetas Eesti C1-klassi (1000. a ja hiljem sünd) poiste korvpallimeistrivõiastluste esiliiga alagrupiturniiri kahe võidu ja nelja kaotusega. Mõlemad võidud, 61:47 ja 63:42, saadi kõik mängud kaotanud Valga KK/Kuldre kooli meeskonna üle, kelle eest mängib ka viis Võrumaa poissi. Salva/Rock II meeskonnale kaotas APS 61:122 ja 28:100 ning Tartu PK/Felixile 46:57 ja 37:67.

Võru U16 tüdrukutele karikavõistlustel 9. koht

Võru spordikooli tüdrukud võitsid läinud nädalavahetusel Valgas peetud Eesti U16 vanuseklassi karikavõistluste teise finaalgrupi, mis andis neile kokkuvõttes üheksanda koha. Karikavõistluste Tallinnas peetud finaalturniiri võitis Premium 7/Salva Tartu.