N-liiga karika võitis Võru Kreutzwaldi gümnaasium

Võrumaa 6.-9. klasside karikavõistlused segavõrkpallis võitis N-liigas (korraga platsil neli tüdrukut ja kaks poissi) Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi võistkond koosseisus Rasmus Rohumets, Karel Räppo, Anete Lokk, Marit Ruuder, Anete Mäemets, Annabel Huik, Kethlin Kaseorg ja Laura Kahri. Teiseks tuli täna Võru spordikeskuses peetud turniiril Võru 1. põhikool ja kolmanda koha sai Parksepa keskkool. Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi

Parksepa SK/Võru võitis teise poolaja toel kuperjanovlasi, Sangaste alistas suurelt Võru valla

Eile Puigal Kuperjanovi JP alistanud Parksepa SK/Võru kindlustas Võru spordiseltsi Kalev meistrivõistluste finaalturniiril oma juhtpositsiooni, tiitlikaitsja pole kaotanud veel ühtegi mängu. Parksepa SK/Võru kaotas küll poolaja 42:45, kuid jäi lõpuks ikkagi peale 84:74. Võitjate parim oli 30 silmaga Fredi Parker, kaotajate kasuks viskas viis kolmepunktiviset tabanud Are Tallmeister 31 punkti. Teises eilses esiviisiku mängus alistas

M-liiga karikavõitja on Võru Kesklinna kool

Võrumaa 6.-9. klasside segavõrkpalli M-liiga (korraga platsil neli poissi ja kaks tüdrukut) karikavõitjaks tuli eile Kääpa koolis toimunud turniiril kõik viis vastast 2:0 alistanud Võru Kesklinna kooli võistkond, kus mängisid Kaspar Süvaorg, Eduard Desjatski, Hannes Eskla, Jürgen Külm, Tanel Peelo, Hanna-Liisa Ilves, Gendra Piirisild ja Kerli Kubi. Esikolmikusse jõudsid veel Varstu keskkool ja Võru Kreutzwaldi

Karli Keir saavutas TV 10 Olümpiastarti
esimesel Võrumaa etapil kaks alavõitu

Noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti uue hooaja esimesel Võrumaa etapil, mis peeti eile Võru spordikeskuses, võitis vanemate (2000.–2001. a sünd) poiste seas nii sprindi kui ka kaugushüppe Karli Keir (Võru Kreutzwaldi G). Tema 60 meetri jooksu võiduaeg oli 8,06 ja kaugushüppetulemus 5.19. Nooremate (2002. a ja hiljem sünd) poiste kuulitõukes võidutses 10.47ga Marko Kannimäe (Antsla