Kuperjanovlased alistasid korvpalliplatsil Sangaste

Võru spordiseltsi kalev korvpallimeistrivõistlustel võitis Kuperjanovi JP täna esiviisiku turniiril Kuldres Sangaste 102:83 (43:29; Are Tallmeister 28 – Ando Tagamets 27). 6.-10. koha turniiril võitis Rõuge üleeile Osula 71:66 (33:27; Lauri Pilv 17 – Kauri Täht ja Henri Variko 18).

Danpower Võru/Noortekoondis sai geimivõidu

Danpower Võru/Noortekoondis sai täna võrkpalli Schenker liigas kirja küll hooaja 14. kaotuse, kuid suutis Rakvere VK ühes geimis siiski üle mängida. Rakveres peetud mängus võitsid esimesed kaks geimi 25:22 ja 25:18 võõrustajad, kolmandas olid 26:24 paremad külalised ning neljandas geimis jäid 25:23 taas peale Rakvere võrkpallurid. Danpower Võru/Noortekoondise parim oli nagu eilegi Oliver Orav, kelle

Kaotused kukutasid Võru SK/VK esiliigas viiendaks

Võru SK/VK võrkpallimeeskond kaotas Eesti esiliiga 1.-6. koha turniiril eile kodus Tallinna Ülikoolile 1:3 ja täna võõrsil Liider/Rae vallale 0:3 (-20, -30, -23) ning langes turniiritabelis teiselt kohalt viiendaks. Mängud esiliigas jätkuvad viie nädala pärast. Vahegrupi 1.-6. kohani tabel 1. Paide/Türi/Väätsa SK 12 punkti (4 mängust), 2. Liider/Rae vald 7 (4), 3. TLÜ 6 (4),

Hästi alanud mäng lõppes ikkagi kaotusega

Eesti saalijalgpalli esiliigas kaotas Rantipol täna kodusaalis Maardu Starbunkerile 6:9 (5:5). Kohtumine algas mitme põhimeheta mänginud väljakuperemeeste jaoks suurepäraselt – avavilest polnud kulunud minutitki, kui Riho Ruusamäe võrulaste esimese rünnaku väravaga lõpetas. Seejärel oli kahel korral täpne Lauri Kunz ja Rantipol juhtis kolmeminutise mängu järel 3:0. 6. minutil jõudsid oma esimese tabamuseni ka külalised, tasapisi

Pihod piirdusid täna vaid eelvõistlusega

Kahevõistluse MK-etapil Lillehammeris ei õnnestunud vendadel Pihodel täna eelvõistluselt edasi pääseda. Kail Piho sai Lillehammeri suurel mäel 109meetrise hüppega 69 mehe seas vaid 64. ja Han Hendrik Piho 106meetrise hüppega 67. koha. Edasi pääses 50 paremat. Eelvõistluse parim oli 132meetrise õhulennuga norralane Håvard Klemetsen. MK-sarja järgmine etapp toimub nädala pärast Saksamaal Schonachis. Siis hüpatakse väiksemal