Võrkpallikarikavõistlustel on kaotuseta mõlemad Rantipoli tiimid, SK Urvaste ja Võru spordikool I

Võrumaa meeste võrkpallikarikavõistlustel võitsid I alagrupi kohtumistes Kääpal mõlemad avapäeva mängud tiitlikaitsja Rantipol ja SK Urvaste. Esimene alistas Rõuge 3:2 ja Võru spordikooli II meeskonna 3:1, teine Lasva vala 3:1 ja Võru spordikooli II meeskonna 3:0. Lasva vald võitis Rõuget 3:0. II alagrupp mängis Võrus. Seal võitis Võru spordikool I Kuperjanovi JP 3:1 ja SK

Rantipol on esiliigas poole turniiri järel kuues

Eesti saalijalgpalli esiliigas kaotas Rantipol täna Nõo spordihoones TÜ BestCreditile 2:4 ning lõpetas esimese ringi kuuenda kohaga. Rantipol jäi nelja minutiga 0:2 kaotusseisu, aga jõudis tänu Kristo Perli ja Kert Joakiti väravatele 16. minutiks viigini. Teisel poolajal olid mõlemad meeskonnad pikalt kuival, enne kui tartlased kaheksa minutit enne lõppu juhtima läksid. Neli minutit hiljem lisasid

Regina Oja jagas Rootsis teist-kolmandat kohta

Rootsis õppiv ja sealset klubi I 21 IF esindav Regina Oja võistles täna laskesuusatamise Rootsi karikavõistluste etapil Piteås, kus jagas kuni 19aastaste neidude 10 km distantsil teist-kolmandat kohta. Ta sai kirja kolm trahvi ja kaotas võitjaks tulnud Hanna Öbergile veidi enam kui kolme minutiga.

Pihod jäid paarissprindis eelviimaseks

Kail ja Han Hendrik Piho pidid täna kahevõistluse MK-etapil Austrias Ramsaus paarissprindis leppima eelviimase, 19. kohaga. Vendadel läks taas aia taha hüppevõistlus, kus Han Hendrik hüppas 87 ja Kail 85,5 meetrit. 21 tiimi seas ei andnud see enamat 20. kohast. Üllatusliidriks tõusnud võistkonnakaaslastele Kristjan Ilvesele ja Karl-August Tiirmaale, kes mõlemad hüppasid 94 meetrit, kaotasid Pihod

Rene Zahkna tõusis jälitussõiduga kolm kohta

Laskesuusatamise IBU karikasarja etapil Austrias Obertilliachis tõusis Rene Zahkna täna meeste 12,5 km jälitussõidus 52. stardipositsioonilt finišiks 49. kohale. Zahkna pidi sõitma neli trahviringi ning kaotas oma üleeile sprindis saavutatut juhtpositsiooni hoidnud Timofei Lapšinile (Venemaa) 5.50,2ga. Jan Treier sai 41. koha.