Võrumaa KK sai võidu kätte kuue mehega

Võrumaa KK korvpallimeeskonnal piisas täna Eesti esiliigas Puukeskus/Herentese alistamiseks kuuest mehest, Tallinnas peetud mäng võideti 77:65 (36:40). Kartusele, et nii lühikese pingiga hätta jäädakse, tänane mäng õnneks kinnitust ei andnud. Võrumaa KK kaotas küll esimese veerandaja 17:22 ja oli ka veel poolaja lõpuks kaotusseisus, aga 22:9 võidetud kolmanda veerandajaga pandi jõuvahekorrad paika. Võrumaa meeskonnast said

Hanna-Liisa Ilves noortekoondisega EEVZA turniiril

Eesti 1998-1999. aastal sündinud tüdrukute võrkpallikoondis, kuhu kuulus ka võrulanna Hanna-Liisa Ilves, sai eile Kaunases lõppenud Ida-Euroopa Võrkpalli Assotsiatsiooni (EEVZA) meistrivõistlustel viienda koha. Alagrupis võitis Eesti Valgevene 3:0, kuid kaotas Lätile 2:3, Aserbaidžaanile 1:3 ja Poolale 0:3. Seejärel alistati Leedu 3:0 ja Aserbaidžaan 3:1 ning 5.-6. koha mängus ka Gruusia 3:0.

Heliose poistele sai saatuslikuks tugev alagrupp

FC Helios Võru 2003. aastal sündinud poisid piirdusid FC Elva siseturniiril alagrupimängudega. Eile Nõos toimunud võistlusel võideti küll Tartu FC Santose punane meeskond 1:0, kuid kaotati Tartu JK Merkuur-Juuniorile 0:3, Kiviõli FC Irbisele 0:1 ja FK Baltikale (Läti) 1:2. Kõik võrulaste alagrupivastased jõudsid hiljem esinelikusse, turniiri võitjaks tuli Merkuur-Juunior.

Martti Nõmme jäi seitsmendasse kümnesse

Suusahüpete kontinentaalkarikasarja etapil Norras Renas sai Martti Nõmme laupäeval 63. koha. Võrulase hüppe pikkuseks mõõdeti 92 meetrit. 87 mehe konkurentsis võitis esikoha austerlane Michael Hayböck, kes hüppas 111,5 ja 106 meetrit. Pühapäeval toimuna pidanud võistlus jäi ära. Karikasari jätkub selle nädala redel ja laupäeval etapiga Lahtis.

Robert Täht ja Henri Treial karikavõitu ei saanud

Eile Kuressaares peetud Eesti meeste võrkpallikarikavõistluste finaalis pidi Võrust pärit mängumeeste Henri Treiali ja Robert Tähe praegune koduklubi Bigabank Tartu napilt 2:3 (14, 14, -23, -16, -15) alla vanduma TTÜ meeskonnale. Täht oli 25 (+14) punktiga tartlaste resultatiivseim, Treial sai kirja 12 (+10) punkti.