Võrumaa võrkpallikarika võitis Rantipol II

Võrumaa tänavuseks karikavõitjaks võrkpallis tuli Rantipoli II meeskond, kes finaalis sai jagu valitsevast Võrumaa meistrist SK Urvastest. Võru spordikeskuses täna peetud esikohamängus pani kogenud mängumeestest koosnev Rantipol II oma paremuse kahes esimeses geimis numbritega 25:16 ja 25:14 kindlalt maksma. Näis juba, et mäng lõpeb kiiresti, aga SK Urvaste suutis end kokku võtta ja võitis kolmanda

Pihod MK-etapil imet korda saata ei suutnud

MK-etapil Saksamaal Schonachis jäid Eesti kahevõistlejad taas õistlejaterivi tagumisse poolde, Han Hendrik Piho oli 47. ja Kail Piho 53. Hüppevõistlust ei õnnestunud täna Schonachis tugeva tuule tõttu pidada ja nii starditi suusarajale reedese kvalifikatsioonivõistluse tulemuste põhjal, mille võitis norralane Håvard Klemetsen ning kus Han Hendrik Piho oli 47. (+1.24) ja Kail Piho 60. (+2.03). 10

Rantipol langes Eesti karikasarjas konkurentsist

Eesti saalijalgpalli karikavõistlustel kaotas Rantipol täna Kehras peetud kaheksandikfinaalis samuti esiliigas mängivale FC Starbunker Maardu meeskonnale ja langes edasisest konkurentsist välja. Mängu normaalaeg lõppes 4:4, ent lisaajal jäi Rantipol vastastele kindlalt alla ja kaotas lõpuks 4:10. Kohtumine algas Rantipoli jaoks hästi – Lauri Pilve kahest tabamusest asuti veidi enne esimese poolaja lõppu 2:0 juhtima. Mängu

Raido Ränkel ja Siim Sellis olid MK-etapil paarissprindi poolfinaalis kümnendad

Murdmaasuusatamise MK-etapil Itaalias Asiagos sai Raido Ränkel täna koos Siim Sellisega klassikalise tehnikaga sõidetud teatesprindi poolfinaalis 15 tiimi konkuretsis kümnenda koha, finaalipääsu see ei andnud. Esimesed kaks vahetust sõideti poolfinaalis teise kümne alguses, aga kolmanda vahetusega tõstis Ränkel Eesti kaheksandaks. Vahe sõitu juhtinud rootslastega oli 10,6 sekundit. Järgmise, Sellise sõidetud etapiga vahe kahjuks kärises –