Võrumaa spordiliit tutvustas liikumisaasta üritusi

Võrumaa spordiliidu tänasel liikumisaastat tutvustaval pressikonverentsil tehti põhjalik ülevaade Võrumaa spordikalendrist ning arutleti võimaluste üle, kuidas inimeste spordihuvi veelgi suurendada. Võru abilinnapea Sixten Sild, kes on ühtlasi Võrumaa spordiliidu juhatuse esimees, ning Võrumaa spordiliidu tegevjuht Merike Õun rääkisid Võrumaa toidukeskusse kogunenud omavalitsusjuhtidele, ajakirjanikele ja spordiaktivistidele liikumise vajadusest ning seadsid uusi eesmärke, teatas linnavalitsus. Silla sõnul

Rene Zahkna jäi täna EMil sprindis teise kümnesse

Üleeile Nove Mestos laskesuusatamises 15 km distantsil juunioride Euroopa meistriks tulnud Rene Zahkna (pildil) pidi tänases sprindis leppima 17. kohaga. Kulla võitis Roman Jaliotnov Valgevenest. Zahkna ütles pärast kullavõitu, et sprindis tuleb tiirus riskida, sest sõidukiiruselt ta kõige teravamas tipus pole. Kahjuks sai 19aastane võrulane täna kirja neli möödalasku, kolm lamades- ja ühe püstitiirus. Jaliotnovile

Algavad Võrumaa korvpallimeistrivõistlused

Pühapäeval algavad tänavused Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlused, kus seekord osaleb üheksa meeskonda. Eelmise kahe aasta tiitlivõitu läheb kaitsma Parksepa SK/Võru. Veel mängivad Antsla vald, Kuperjanovi JP, SK Urvaste, Trendwood, Osula, KK Rõuge, Enerel ARTL ja Kuldre kool. Turniiri peakohtunik Kalle Samarüütel selgitas, et Trendwoodi eest mängivad varem Club Tartu värvides mänginud mehed ning SK Urvaste eest

Rõuges on homme hokiturniir

Laupäeval, 1. veebruaril peetakse Rõuges spordiühingu Jõud jäähokimeistrivõistluste üks alagrupiturniir, kus Rõuge Snaiprite vastasteks on Valgamaa meeskond ja Saku HK. Rõuge Snaiprite mäng valgalastega algab kell 10 ja Saku meeskonnaga kell 16. Kokku osaleb meistrivõistlustel üheksa meeskonda, kes jagatud kolme alagruppi.

Võrumaa KK võitis kindlalt TÜ/Rocki duublit

Võrumaa KK alistas täna Parksepas Eesti meeste korvpalli esiliiga vahegrupimängus TÜ/Rock II meeskonna 83:67. Enam-vähem tasavägise esimese veerandaja järel, mille Võrumaa KK võitis 26:21, hakkas väljakuperemeeste mäng üha paremini sujuma. Esimese poolaja lõpus tehti 9:0 vahespurt ja rebestati vahe juba kuueteistpunktiseks, vaheajale mindi eduseisus 51:38. Teisel poolajal hoiti turvalist eduseisu ja kontrolliti mängu, tulemuseks kindel

FC Myllypuro pidas kõva vastasega kontrollmängu

Türgis treeninglaagris olev FC Myllypuro jalgpallimeeskond, kuhu kuuluvad ka võrulased Jüri Artemkin (pildil paremal) ja Priit Bahmatšov, pidas täna kontrollmängu viimasel kaheksal aastal ja üldse kümme korda Valgevene meistriks tulnud ning kolmel korral ka Champions League’i alagrupiturniirile jõudnud Borissovi BATEga ja kaotas 0:5. Foto: fcbate.by

Rene Zahkna telesaates Trans World Sport

Täna juunioride Euroopa meistriks tulnud võrulasest Rene Zahknast tehtud videolõik inglise spordisaates Trans World Sport, kus noormees räägib oma eesmärkidest ja sellest, kuidas tal Otepääl Audentese spordigümnaasiumis õppimine läheb. Hiljuti eetrisse läinud saatelõik on salvestatud eelmise aasta mais.