Kahel alal isiklikku rekordit korranud
Martin Paakspuu on avapäeva järel teine

Martin Paakspuu on Võrus toimuval Balti noorte mitmevõistlusmatšil meesjuunioride seitsmevõistluses avapäeva järel 2848 punktiga 3033 punkti kogunud võistkonnakaaslase Taavi Tšernjavski järel teisel kohal. Kolmandal kohal olevat leedulast Didzis Siksalietist edestab Paakspuu 23 punktiga. Paakspuu kordas alustuseks 7,33 ga 60 meetri jooksus isiklikku rekordit, hüppas siis kaugust 6.75 ja tõukas kuuli 12.20. Kõrgushüppes kordas Paakspuu oma

SK Roosu/Navi tümitas FC Kääpa duublit

SK Roosu/Navi purustas täna Eesti saalijalgpalli rahvaliiga mängus võõrsil FC Kääpa II meeskonna 33:1. Võitjate resultatiivseim oli üheksa tabamusega Kaspar Leies. Gris Kallas lõi kaheksa, Veiko Maidla ja Kristjan Kurrikoff kumbki kuus ja Eleri Jürisaar kaks väravat, jala said valgeks veel Ragnar Rosenberg ja Karl Martin Saar. SK Roosu/Navi meeskonnale oli see rahvaliigas teine võit.

Rantipol II kaotas Kadrina meeskonnale

Rantipol II kaotas Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste II liiga idatsoonis täna võõrsil SK Kadrinale 8:10 (4:5) ja on tabelis endiselt eelviimane. Võrulastest lõi Raul Rebane kolm, Vjatšeslav Vassilenko ja Karel Osi kumbki kaks ja Talvar Henning ühe värava. Tuleval laupäeval võõrustab Rantipol II Rõuges idatsooni liidrit Sillamäe Almazi.

Han Hendrik Piho pudenes suusarajal punktikohalt

Kahevõistluse MK-sarjas ei õnnestunud Han Hendrik Pihol (pildil) teist etappi järjest punkte teenida, Prantsusmaal Chaux Neuve’is sai ta täna 38. koha. Võistluse esimese poole järel oli Võrumaa noormees 30. kohal. Piho tegi 100,5 meetri pikkuse hüppe ja sai selle eest 101,4 punkti ehk 21,3 punkti vähem kui 115,5 meetri pikkuse õhulennuga liidriks tõusnud sakslane Eric

Regina Ojal pikaks distantsiks jõudu ei jätkunud

Regina Oja pidi täna laskesuusatamise IBU karikasarja etapil Itaalias Ridnaunis naiste 15 km sõidus leppima tagantpoolt kolmanda ehk 66. kohaga. Sõidu võitis sakslanna Nadine Horchler. IBU karikasarjas esmakordselt nii pikal distantsil võistelnud alles 17aastane Oja sai kirja viis trahviminutit ja kaotas võitjale 16 minuti ja 20 sekundiga. Teistest Eesti neidudest oli Tuuli Tomingas 30. ja

Anti Saarepuu come-back MK-sarjas tõi 81. koha

Pikalt terviseprobleemide käes vaevelnud Anti Saarepuu (pildil) tagasitulek murdmaa-suusatamise MK-karussellile andis talle täna Tšehhis Nove Mestos vabatehnikasprindi kvalifikatsioonis 81. koha. Kvalifikatsioonis parima aja välja sõitnud Venemaa suusatajale Sergei Ustjugovile kaotas võrulane 20,64 sekundiga. Saarepuu selja taha jäi vaid seitse konkurenti. Nädala algul rääkis Saarepuu Õhtulehele, et terviseprobleemide tõttu pole ta vastupidavus mõistagi veel sellisel tasemel

Võit tõstis võrulannad Balti liigas kuuendaks

Naiste võrkpalli Balti liigas alistas Famila/Võru VK täna koduplatsil Tallinna Ülikooli 3:0 ja tõusis liigatabelis kuuendaks. Võrulannadel tuli pika mängupausi järel (eelmine Balti liiga mäng peeti 1. detsembril) võidu kättesaamiseks parasjagu vaeva näha. Esimeses geimis läks Võru küll 12:7 ja 20:12 juhtima, aga seejärel tehti järjest vigu ja vastased vähendasid vahe minimaalseks (21:20). Tasavägises geimilõpus

Võru SK/VK kaotas esiliigas Paide/Türi/Väätsale

Võru SK/VK võrkpallimeeskond kaotas täna Eesti esiliigas võõrsil Paide/Türi/Väätsa VKle 0:3 (-17, -23, -23). Esimeses geimis olid võrulased kogu aeg tagaajaja rollis. Teist geimi alustati hästi ning juhiti 9:7, 13:10 ja veel ka 19:18. Geimi lõpus said otsustavaks omavead ning vastu tuli võtta napp 2kaotus. Kolmandas geimis juhtis Võru 18:16 ja ka 22:19, aga seisult