Hanna-Mai Vaikla võitis uue isikliku rekordiga
A-klassi tüdrukute Eesti kaugushüppekulla

Lõunalõvi/Võru spordikooli kergejõustiklased ei jäänud esikohata ka Eesti noorte talviste meistrivõistluste teisel päeval, täna sai Tallinnas kuldmedali kaela A-klassi tüdrukute kaugushüppe võitnud Hanna-Mai Vaikla. Audentese spordigümnaasiumis õppiv 16aastase Vaikla hüppas võistluse neljandal katsel 5.70, mis andis kindla võidu – lähimat konkurenti edestas ta 21 sentimeetriga. 1985. aastast on Piret Rasina nimel olevast Võrumaa A-klassi rekordist

Danpower Võru/Noortekoondis kaotas Schenker liigas ka põhiturniiri viimase mängu

Danpower Võru/Noortekoondis lõpetas võrkpalli Schenker liiga põhiturniiri täna Võrus 0:3 kaotusega Poliurs/Ozolnieki meeskonnale. Esimesed kaks geimi väljakuperemehed lätlastele mingil moel osutada ei suutnud ning kaotasid need 12:25 ja 11:25. Kolmandaks geimiks tehti vahetusi ja need õigustasid end – Danpower Võru/Noortekoondis juhtis pikka aega kolme-nelja punktiga ja seda seisuni 20:16. Geimivõitu siiski kätte ei saadud, viimased

Neli Võru jalgpallipoissi jõudis FC Heliose meeskonnaga Tabasalu Talvekarikal finaali

Neli FC Helios Võru jalgpallipoissi (Aimar Vendelin, Ronan Pähn, Rasmus Tamm ja Sebastian Johanson) osales eile koos FC Helios Tartu 2002. aasta sündinud poistega Tallinnas Tabasalu Talvekarikal, kus saavutati teine koht. Kõrgetasemeline turniir toimus Männiku hallis, mängiti poolel kunstmuruväljakul. Alagrupis võitis FC Helios esmalt 3:1 Tabasalu JK sinist meeskonda ja 1:0 Nõmme Kaljut, seejärel tuli

Võrulaste ainsa medali võitis Rene Zahkna

Rene Zahkna (pildil) võitis täna Otepääl peetud Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlustel murdmaasuusatamises meesjuunioride (M20) 10 km eraldistardiga klassikasõidus hõbeda, mis jäi täna ka Võrumaa suusatajate ainsaks medaliks. Zahknal (Võru spordikool/Võru suusaklubi) kulus võistlusmaa läbimiseks aega 29.43,3 ehk 54,5 sekundit rohkem kui kulla võitnud Johan Talihärmal (Nõmme SK). Samale konkurendile jäi Zahkna eile alla ka

Rantipoli saatus on järgmises mängus kaalul

Rantipol laskis täna Eesti saalijalgpalli esiliiga mängu lõpuminutitel võidu käest libiseda, kaotas Kliimaseadmele 7_8 (3:5) ja ei tohi nüüd nädala pärast mingil juhul MSK Salavat Yuleaevile kaotada, et mitte viimaseks langeda. Täna Võrus peetud mäng kulges mõlemapoolsete tõusude ja mõõnadega. Start oli parem Kliimaseadmel, kes asus viiendaks mänguminutiks kohtumist 3:0 juhtima. Rantipoli tegutsemine jäi aeglaseks

Raido Ränkel jäi Poolas MK-sarja 15 km klassikasõidus punktidest poole minuti kaugusele

Poolas Szklarska Porebas toimunud murdmaasuusatamise MK-etapil jäi Raido Ränkelil täna tavapärasest hõredamas konkurentsis meeste 15 km ühisstardist klassikasõidus punktikohale jõudmisest puudu pool minutit, lõpuprotokolli läks talle 34. koht. Poolas ei võistelnud Norra, Rootsi ja Soome koondised. Sõidu võitis Venemaa suusataja Maksim Võležanin kaasmaalase Jevgeni Belovi ja Kasahstani sportlase Aleksei Poltoranini ees. Eestlastest teenisid Karel Tammjärv

Kääpa meeskond avas rahvaliigas võiduarve

FC Kääpa II avas eile Eesti saalijalgpalli rahvaliigas võiduarve, alistades kodumängus FC Jupiteri 10:5. Kääpa meeskonnas lõi Georg Mattias Daniel neli, Keit Kivi kolm ning Sander Saks ja Ingmar Juur ühe värava, korra saatis Jupiter ise palli oma väravasse. Jupiteri meestest sai Jarmo Paluoja kirja kolm ja Kristjan Kikkas kaks väravat.

Ragnar Rosenberg tuli Otepääl kolmandaks

Eile Otepääl toimunud rahvasprindi võistlusel saavutas Ragnar Rosenberg (Peugeot 206 RC) 2WD-B klassis (üle 1,8-liitrise mootoriga kaherattaveolised autod) kolmanda koha. Neliveoliste klassis oli Alar Rosenberg kaheksas.