Võru tüdrukud võitsid teise B-klassi kolmest tiitlist

Võru spordikooli võrkpallinaiskond võitis täna Viljandis lõppenud EVFi karikavõistluste finaalturniiril esikoha. Võru tüdrukud alustasid turniiri nelja võiduga: reedel alistati Kohila VK ja Premium 7/Salva Tartu ning laupäeval Viljandi spordikooli ja Pärnu spordikooli, kusjuures vastastele ei loovutatud geimigi. Sellega oli Võru tüdrukutel esikoht enne viimast mängu juba käes ja täna võidi endale lubada luksust Tallinna VK

Rantipol II sai teises liigas teise võidu

Rantipol II saavutas Eesti saalijalgpalli II liiga idatsoonis teise võidu. Taas saadi jagu Sillamäe Kalevist, seekord võõrsil ja tulemusega 5:3. Turniiri eelviimases voorus mängib Rantipol II tuleval pühapäeval võõrsil TÜ BestCrediti II meeskonnaga.

Sten Haugas surus üles 250kilose kangi

Võrust pärit Sten Haugas võistles eile Helsingis WPC (World Powerlifting Congress) liiga jõutõstmisvõistlusel Metal Push & Pull, kus sai kehakaalus kuni 140 kg varustusega üles 250kilose ja ilma tõstesärgita 200kilose kangi. Üldarvestuses, kõigi kehakaalude peale kokku, andis see talle vastavalt viienda ja kaheksanda koha ning ühtlasi oli ta parim juunioride klassi tõstja. Sten Haugase katse

Võru jalgpallurite Soome klubi mängis
Türgis Venemaa kõrgliiga tiimiga

Türgis eelolevaks Soome Kakkose (tugevuselt kolmanda liiga) hooajaks valmistuv FC Myllypuro jalgpallimeeskond, kus mängivad ka võrulased Jüri Artemkin ja Priit Bahmatšov, pidas täna Belekis kontrollmängu Venemaa kõrgliigas kuuendal kohal oleva Krasnodari Kubaniga ja kaotas 1:8 (0:3). Äärekaitses mängiv Artemkin oli platsil terve mängu, Bahmatšov tuli platsile pärast vaheaega ja sai mängida teise poolaja keskpaigani.

Märt Kuus tuli nii Mulgi uisumaratonil kui ka Eesti meistrivõistluste pikal distantsil kolmandaks

Märt Kuus saavutas täna Viljandis 30 km pikkusel 5. Mulgi uisumaratonil kolmanda koha ning võitis kolmanda koha ka Eesti meistrivõistluste 10 000 meetri distantsil. Uisumaratoni võitis ajaga 59.43 Raivo Laanemets. Randar Ivanov kaotas talle 17 sekundiga ja jälitajate grupis esimesena üle finišijoone jõudnud Kuus kahe minuti ja kümne sekundiga. Kiireim naine oli üldjärjestuses kümnendaks tulnud

Laura-Maria Lehistel ei kulunud kolme konkurendi peale ning kullavõiduks kahte ja poolt minutitki

Võru Rei judokad võitsid täna Tartus peetud Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel kulla, kaks hõbedat ja pronksi, Eesti meistriks tuli võrulastest Laura-Maria Lehiste (pildil). Oma neljanda täiskasvanute Eesti meistrikulla võitnud 22aastasel Lehistel kulus naiste kehakaalus kuni 70 kg kolme konkurendi alistamiseks kokku kaks minutit ja 26 sekundit. Kõige rohkem rassimist, minut ja kolm sekundit oli Lehistel pronksi

Karel Käos võitis juunioride kõrgushüppekulla, Õilme Võrole ja Martin Paakspuule täna hõbe

Karel Käos võitis täna Tallinnas Eesti noorsooklassi ja juunioride talvistel kergejõustikumeistrivõistlustel meesjuunioride kõrgushüppe. Audentese spordigümnaasiumis õppivale ja ka läinud suvel Eesti juunioride meistrikulla võitnud võrulasele kindlustas kuldmedali kõrguse 1.93 ületamine. Veel jõudsid Võru juunioridest täna medalivõiduni Martin Paakspuu ja Õilme Võro. Mõlemal said lisaks eile võidetud kullale täna kaela hõbemedali. Võro kordas seejuures 300 meetri

Danpower Võru/Noortekoondis sai kiirelt 0:3 lüüa

Võrkpalli Schenker liigas kaotas Danpower Võru/Noortekoondis täna esimeses vahegrupimängus 6.-10. kohani võõrsil Poliurs/Ozolniekile 0:3. Geimides saadi vastavalt 14, 15 ja 17 punkti ja kohtumine kestis vaid napilt üle tunni. Danpower Võru/Noortekoondise parim oli 14 (+7) punktiga Oliver Orav. Joonas Popman sai kirja 3 (-1) punkti. Järgmised mängud peab Danpower Võru/Noortekoondis 8. veebruaril Rõuges TTÜga ja