TV 10 Olümpiastarti sarjas peeti teine etapp

Noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti teisel Võrumaa etapil, mis toimus eile Võru spordikeskuses, võitsid kaks esikohta Lika Berišvili ja Betti Aniott. Berišvili võitis vanemate (2000.-2001. a sünd) tüdrukute 60 meetri tõkkejooksu 10,79ga ja hüppas kaugust 4.34. Aniott jooksis nooremate (2002. a ja hiljem sünd) tüdrukute konkurentsis tõkkesprinti 11,11ga ja ületas kõrgushüppes 1.30. Vanemate poiste 60

Võru U18 poistele EVFi karikavõistlustel 9. koht

Võru spordikooli võrkpallimeeskond sai nädalavahetusel Pärnus peetud EVFi karikavõistluste teisel finaalturniiril Pärnu VK/SK ja Põltsamaa spordikooli järel ning Viljandi spordikooli, Tallinna Selveri ja Pärnu VK/SK II meeskonna ees kolmanda ehk karikavõistluste üldjärjestuses üheksanda koha. Võrreldes novembris toimunud Eesti karikavõistlustega tõusti koha võrra kõrgemale. EVFi karika võitis Tartus toimunud finaalturniiril kõik vastased alistanud Tallinna VK Täht.

Johanna Udras võitis noortesarjas suurslaalomi

Pühapäeval peeti Ida-Virumaal Tuhamäe mäesuusakeskuses tänavuse hooaja esimene Alexela Noorte Alpisarja etapp, kus Võru tüdruk Johanna Udras võitis U12 vanuseklassis tüdrukute esimese suurslaalomi ja tuli teises suurslaalomis Amelia Liis Miku järel teiseks. Sarja järgmine võistlus toimub 8. veebruaril Tallinnas Nõmme lumepargis.

Rõuges sõideti talvekarikasarja teine etapp

Lume- ja jäärajasõidu Võrumaa talvekarikasarja teisel etapil üleeile Rõuges võitsid esikoha Steven Lätt (2WD esivedu), Ott Kevvai (2WD tagavedu), Enn Sups (4WD), Kasper Koosa (noored), Triinu Meltsov (naised) ja Sigmar Tammemägi (Sojuz). Rahvakrossiklassides olid parimad Kaimar Redi (esivedu) ja Sigmar Tammemägi (tagavedu). Tulemused