Võrumaa KK võitis kindlalt TÜ/Rocki duublit

Võrumaa KK alistas täna Parksepas Eesti meeste korvpalli esiliiga vahegrupimängus TÜ/Rock II meeskonna 83:67. Enam-vähem tasavägise esimese veerandaja järel, mille Võrumaa KK võitis 26:21, hakkas väljakuperemeeste mäng üha paremini sujuma. Esimese poolaja lõpus tehti 9:0 vahespurt ja rebestati vahe juba kuueteistpunktiseks, vaheajale mindi eduseisus 51:38. Teisel poolajal hoiti turvalist eduseisu ja kontrolliti mängu, tulemuseks kindel

FC Myllypuro pidas kõva vastasega kontrollmängu

Türgis treeninglaagris olev FC Myllypuro jalgpallimeeskond, kuhu kuuluvad ka võrulased Jüri Artemkin (pildil paremal) ja Priit Bahmatšov, pidas täna kontrollmängu viimasel kaheksal aastal ja üldse kümme korda Valgevene meistriks tulnud ning kolmel korral ka Champions League’i alagrupiturniirile jõudnud Borissovi BATEga ja kaotas 0:5. Foto: fcbate.by