Võru neiud tulid Viljandi järel taas teiseks

Võru spordikooli U20 võrkpallinaiskond kaotas täna EVFi karikavõistluste esikohamängus Viljandi spordikoolile Oktoobris jäi Võru naiskond viljandlannadele alla ka selle vanuseklassi Eesti karikavõistluste esikohamängus. Nii täna kui ka siis kaotasid võrulannad 0:3. Viljandis peetud turniiri esimesed neli mängu Raivo Jeenase juhendatav Võru naiskond võitis: üleeile alistati nii Saaremaa spordikool kui ka Tallinna VK Täht 3:1, eile

Võru spordikooli meeskond U20 vanuseklassi EVFi karikavõistlustel esikolmikusse ei jõudnud

Võru spordikooli võrkpallimeeskond jäi täna Kuressaares lõppenud U20 vanuseklassi EVFi karikavõistluste finaalturniiril neljandaks. Võrulased võitsid Saaremaal kaks mängu, nagu ka viiendaks jäänud Põltsamaa spordikool, keda edestati tänu paremale geimide suhtele. Ka omavahelises mängus sai Võru Põltsamaast 3:0 jagu. Veel alistati 3:1 turniiril viimaseks jäänud Premium 7/Salva Tartu. Karikavõitjaks tulnud Saaremaa spordikoolile kaotasid võrulased 0:3 ning

OK Võru ei jäänud medalita ka lühirajal

Eesti suusaorienteerumise meistrivõistlustel Lääne-Virumaal Mõedakal võisteldi täna lühirajal. OK Võru noored võitsid medaleid N18 klassis, kus Doris Kudre (OK Peko) järel sai hõbeda Silvia Luup ja pronksi Marianne Haug. Janek Piirisild (M18) tuli neljandaks, Tanel Papp (M20) viiendaks ja Laura Joonas (N20) kuuendaks. Naistest võitis nagu eilegi esikoha Daisy Kudre (OK Peko), meestest läks Eesti

Rene Zahkna lõpetas EMil jälitussõidu 14. kohaga

Rene Zahkna tõusis täna EMil Tšehhis Nove Mestos meesjuunioride 12,5 km jälitussõidus korraks küll esikümnesse, aga eksimused lasketiirus ei andnud lõpuks enamat 14. kohast. 17. stardipositsioonilt, poolteist minutit pärast esimest startijat rajale läinud Zahkna tabas esimeses lamadestiirus kõik märgid ja tõusis 11. kohale, kaotades liidriks olnud Artem Tõštšenkole (Ukraina) veidi rohkem kui minutiga. Teist korda

Starti hilinemine rikkus Siim Plangi
ja Marek Sarapuu hea tulemuse Läti EM-rallil

Siim Plangi ja Marek Sarapuu hea sõit EM-rallil Lätis sai ootamatu lõpu, sest kohtunikud tühistasid tänase teise võistluspäeva alguses nende tulemuse. „Kõigile rallihuvilistele teadmiseks: Siim ja Marek on kohtuniku otsusega võistluselt eemaldatud, sest nad jäid starti 16 minutit hiljaks. Kui oleks jõudnud 1 minut varem, siis oleks saanud lihtsalt ajakaristuse, aga reeglid on reeglid,” teatab