Tubli töö! Võru naiskond alistas Balti liigas liidri

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond madistas täna Kaunases peetud Balti liiga mängus liiga liidri Jonava Achemaga viis geimi ja jäi peale 3:2. Leedulannadele oli see turniiril alles teine kaotus ja enne tänast olid nad 14 mängus vastastele loovutanud vaid kuus geimi. Esimeses geimis jäi Võru naiskond alla 17:25, kallutas siis järgmise geimi tulemusega 25:22 enda kasuks, ent

Danpower Võru/Noortekoondis jäi Rõuges
TTÜ võrkpallimeeskonnale kindlalt alla

Danpower Võru/Noortekoondis jäi täna Rõuges toimunud võrkpalli Schenker liiga vahegrupimängus TTÜ meeskonnaga kaotajaks 0:3 (-16, -18, -20). Danpower Võru/Noortekoondise parim oli Oliver Orav 17 (+8) punktiga. Martin Lukka ja Joonas Popman said kumbki kirja 2 punkti. TTÜ suurim punktitooja oli 12 silmaga Sander Rätsep. Järgmise mängu peab Danpower Võru/Noortekoondis homme Võrus Biolars/Jelgavaga. Mäng algab Võru

Andres Raja kogus suuruselt viienda punktisumma ja teenis Eesti meistrivõistlustel hõbemedali

Andres Raja tuli Tallinnas rahvusvahelisel mitmevõistlusel seitsmevõistluses 5813 punktiga viiendaks, Eesti meistrivõistluste arvestuses sai aga Kaarel Jõeväli järel hõbemedali. 31aastane Võrumaalt pärit sportlane alustas võistluspäeva 7,97ga 60 meetri tõkkejooksus ja tõusis viiendaks. Teivashüppes ületas ta kõrguse 4.54 ja oli enne viimast ala kuues. 1000 meetrit jooksis Raja 2.48,34ga. Oma isiklikust rekordist jäi ta lõpuks maha

Rantipol II jäi teise liiga idatsoonis eelviimaseks

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste II liiga idatsoonis kaotas Rantipol II täna Rõuges Sillamäe Molycorp Silmetile 3:21 ning lõpetas turniiri viienda ehk eelviimase kohaga. Rantipoli duubli kasuks lõi Robert Kruuda kaks ja Sander Taan ühe värava. Võrumaa meeskonna tänane vastane saavutas idatsoonis esikoha ja saab jätkata esiliigasse pürgimist. Eelmise vooru mängus Rantipol II poolt TÜ BestCredit II meeskonna

ETV-Swedbanki suusasarja sprindietapil jõudis võrulastest ainsana esikolmikusse Kristiine Lauri

Täna Järvamaal Albu vallas Valgehobusemäel peetud ETV-Swedbanki noorte suusasarja kolmandal etapil jõudis klassikasprindis Võrumaa suusatajatest esikolmikusse ainsana Kristiine Lauri. Kuni 23aastaste neidude konkurentsis saavutas Kristiine Laur teise koha, jäädes alla vaid Tartu neiule Piret Pärnikule. Neljandaks tulid Võrumaa noortest suusatajatest Karl-Anders Saarepuu (M12) ja Johanna Udras (N12), viiendaks Kermo Sikk (M23) ja Merli Mari Utsal

Kaija Vahtra Alutaguse maratonil naistest teine

Tänasel Alutaguse suusamaratonil oli võrulastest 17. kohaga parim Anti Saarepuu, naistest tuli Kaija Vahtra teiseks. 42 km pikkuse Estoloppeti sarja kuuluva maratoni võitis ajaga 1:54.15 Eno Vahtra. Saarepuu kaotas talle seitsme minuti ja 13 sekundiga. Aimar Hussar oli 26. ja Kaidar Hussar 27. Naiste esikohaheitluses jäi Kaija Vahtra napilt alla Eveli Sauele, mõlemad said ajaks

FC Wertykal tõusus rahvaliigas kolmandaks

FC Wertykal võitis eile Eesti saalijalgpalli rahvaliigas FC Kääpa I meeskonna 6:2 (2:1). Wertykal läks esimesel poolajal Mait Raha väravatest 2:0 juhtima. Kääpa lõi ühe värava tagasi. Teine poolaja  algul Kääpa viigistas, aga seejärel Wertykal enam vastasele armu ei andnud ja lõi neli vastuseta väravat järjest: täpsed olid Martin Meriste, Maiger Raag, Steve Kurvits ja