Võru SK/VK kaotas viimased vahegrupimängud

Võru SK/VK lõpetas Eesti meeste võrkpalli esiliiga vahegrupiturniiri 1.-6. kohani kahe kaotusega: eile jäädi võõrsil 1:3 alla TLÜ meeskonnale, täna kaotati kodus sama tulemusega Liider/Rae vallale. Võru meeskond jäi vahegrupis viimaseks ja kohtub play-offi esimeses ringis veerandfinaali pääsu eest Tallinna VK Tähega.

Vastseliina vutimehed tulid Valgas kolmandaks

FC Aspeni mängijatest koosnenud Vastseliina jalgpallimeeskond saavutas täna Valgas Warrior Cupi futsaliturniiril kolmanda koha. Põhiturniiril kaotas Vastseliina esmalt FK Valkale 1:3, võitis siis JK Valgjärve/Kanepi 3:1 ja SK Roosu 2:0, viigistas Valga FC Warrioriga 1:1 ning võitis Warriori duubli 3:0. 3.-4. koha mängus mindi uuesti vastamisi Warriori II meeskonnaga ja võideti seekord 5:1. „Turniir algas

Trendwood ja SK Urvaste olid võidukad

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistluste tänastes mängudes Sõmerpalus võitis Trendwood Osula 62:47 (32:23; Tiit Pruuli 14 – Anti Ossis 14) ja SK Urvaste Enerel ARTMLi 68:42 (32:25; Avo Kirsbaum 16 – Bertti Abel 17).

Danpower Võru/Noortekoondis imet ei teinud

Danpower Võru/Noortekoondis sai võrkpalli Schenker liigas järjekordse 0:3 kaotuse, täna jäädi selle tulemusega Võrus alla Biolars/Jelgava meeskonnale. Geimides saadi lätlastelt 18, 21, ja 17 punkti. Meeskonna suurim punktitooja Oliver Orav täna ei mänginud ja nii sai kõige rohkem punkte kirja Martin Kammer, kelle arvele kogunes neid 9 (-4). Joonas Popman tõi meeskonnale 6 (+2) punkti.

Rantipol saalijalgpallimeeskond lõpetas esiliiga turniiri võiduga, ees ootavad üleminekumängud

Rantipoli saalijalgpallimeeskond alistas täna Eesti esiliiga viimases voorus Võrus TÜ BestCrediti 7:6 ja lõpetas turniiri eelviimase kohaga. Võrulastel seisavad nüüd ees üleminekumängud II liiga paremuselt teise meeskonnaga. Kuna Rantipoli eelviimase koha ainus ohustaja MSK Salavat Yulaev eile kaotas, ei sõltunud tänase mängu tulemusest võrulaste jaoks enam midagi. Küll oli aga vastastel kaalul teine koht, millest

Piletilevi noortesarja etapil Haanjas võitis võrulastest ainsana esikoha Joosep Perv

Tänavuse laskesuusatamise Piletilevi noortekarikasarja teisel etapil täna Haanjas selgusid võitjad sprindis, Võrumaa noortest võitis oma vanuseklassis ansana esikoha Joosep Perv (Võru spordikool/Võru Biathlon). Kuni 13aastaste poiste 3 km sprindis edestas ta teist-kolmandat kohta jagama jäänud Põlva poissi Sander Lõbu ja narvalast Kiril Širokihi ligi kahe minutiga. Eelmisel nädalal juunioride Euroopa meistriks tulnud Rene Zahkna (Võru

OK Võru noppis Põlvamaal esikolmikukohti

Värska vallas Lobotkas toimunud Põlvamaa meistrivõistlustel suusaorienteerumises saavutasid OK Võru sportlastest eilses sprindis teise koha Kristiina Himma (N16), Marianne Haug (N18) ja Kadri Parts (N35), neist viimane tuli lisaks sellele täna llhirajal kolmandaks. Silvia Luup (N18) ja Einar Luup (M45) said mõlemal distantsil kolmanda koha, sprindis tulid kolmandaks Anita Laanejõe (N12) ja Airi Alnek (N45).

Eesti noorte suusatamimeistrivõistlustel sõitis võrulasestest ainsana esikuuikusse Karoliine Kuus

Eesti noorte murdmaasuusatamise meistrivõistlustel Lääne-Virumaal Mõedakul oli tänastes vabatehnikasõitudes võrulastest parim Karoliine Kuus (pildil), kes kuni 18aastaste neidude 5 km distantsil sai viienda koha. Kulla võitnud viljandlannale Seila Peegile kaotas ta veidi rohkem kui minutiga. Kuni 16aastaste tüdrukute seas sai Marleen Vaiksoo 15. koha, Ines Prants 21. ja alles 11aastane Johanna Udras 27. koha. Poiste