6.-9. klassi saalijalgpallis võidutses Rõuge kool

Täna Antslas ja Kuldres peetud Võrumaa 6.-9. klasside meistrivõistlustel saalijalgpallis võitis esikoha Rõuge põhikooli meeskond. Rõuge poistel oli penaltiõnne: poolfinaalis alistati 2:2 viigi järel karituslöökidega Antsla gümnaasium ja finaalis 3:3 lõppenud normaalaja järel Võru Kreutzwaldi gümnaasium. Rõuge meeskonnas mängisid Rene Sulg, Tomm Sarik, Mikko Maran, Markkus Ansberg, Siim Tiks, Margo Mägi ja Rasmus Janson. 3.-4.

Raido Ränkeli olümpiadebüüt tõi 51. koha

Raido Ränkeli sai täna Sotši olümpiamängude meeste vabatehnikasprindis 51. koha, 30 parema hulka pääsemisest jäi 24aastasel Võrumaa suusamehel puudu ligi kuus sekundit. Ränkel läbis sprindi kvalifikatsiooni ajaga 3.43,82. Kiireim oli norralane Ola Vigen Hattestad, kes sai ajaks 3.28,35. Ränkel tõdes kohe pärast sõitu ETVle antud intervjuus, et oleks pidanud teravamalt alustama. „Ma pigem kartsin seda

Han Hendrik Piho: olümpia pole koht, kus riielda

Eesti kahevõistlejate seas puhkes olümpia eel mäletatavasti skandaal – viimasel hetkel jäädi neljandast olümpiakohast ilma ning alakomitee otsusega pidi koju jääma eelmise hooaja kindel esinumber Kail Piho. Tema vend Han Hendrik kinnitab siiski, et olümpiale riidu kaasa ei võetud, kirjutas Õhtuleht. Loe Õhtulehest!

Võru U16 tüdrukud pääsesid finaalturniirile

Võru spordikooli U16 võrkpallitüdrukud said nädalavahetusel Jõgeval peetud EVFi karikavõistluste tsooniturniiril Tallinna SK Tatsi II võistkonna järel ning Jõgeva ja Jõhvi spordikooli II naiskonna ees teise koha. Sellega lunastati pääs karikavõistluste finaalturniirile, mis toimub 27. veebruarist 1. märtsini Rakveres.