Han Hendrik Piho murdmaarajal kohta
ei parandanud ja sai olümpiadebüüdil 43. koha

Han Hendrik Piho sai täna Sotši olümpiamängudel kahevõistluses 43. koha. 10 km suusatamisega esmakordselt olümpiamängudel võistleval 20aastasel Pihol hüpete kohta parandada ei õnnestunud. Esimeselt 2,5 km pikkuselt ringilt tuli Piho koos tema järel startinud Karl-August Tiirmaaga, hüpete kahele paremale, sakslasele Eric Frenzelile ja jaapanlasele Akito Watabele kaotati 1.58ga. Järgmisel ringil möödus Eesti paarist ameeriklane Taylor

Võrumaa talverallil osaleb ligi 70 meeskonda

Eeloleval pühapäeval toimuval ja Eesti autoralli meistrivõistluste esimeseks etapiks oleval Võrumaa talverallil osaleb 68 meeskonda seitsmest riigist. Esimesena lähevad Võrus rajale N4 klassi sõitjad Rainer Aus ja Simo Koskinen (Mitsubishi Lancer EVO 9). Järgmised kolm meeskonda sõitsid end soojaks hiljutisel EM-rallil Lätis: kolmas stardinumber kuulub Timmu Kõrgele ja Erki Pintsile (Ford Fiesta R5), neljas Võrumaa

Han Hendrik Piho edestab vaid kolme konkurenti

Han Hendrik Piho tegi täna Sotši OMil kahevõistluses normaalmäel 90,5 meetri pikkuse hüppe ja pääseb suusarajale 43. kohalt. Pärast teda stardib veel vaid kolm meest. „Ise oleks tahtnud kolm-neli meetrit rohkem hüpata, nõks jäi puudu,” ütles Piho pärast hüpet ETV vahendusel. Punkte sai Piho 102,8 ehk 28,7 punkti vähem kui 103meetrise õhulennuga hüppevõistluse võitnud MK-sarja