Karel Kutsar tuli Lommeli motokrossil viiendaks

Karel Kutsar (pildil) saavutas täna Belgias Lommelis toimunud rahvusvahelisel motokrossil MX2-klassis viienda koha. Sahkar KTM Racing tiimis sõitev noor Võrumaa motomees, kes Belgiasse sõitis treeninglaagrist Hispaanias, püsis Lommeli kuulsal liivarajal kogu esimese sõidu neljandal kohal. Teises sõidus oli esimesed kaks ringi koguni teine, finišisse jõudis viiendana. Kahe sõidu kokkuvõttes edestasid teda prantslane Romain Febvre, venelane

Võrumaa talveralli võitis Timmu Kõrge,
Siim Plangi oli absoluutarvestuses neljandaks

Võrumaa talveralli võitsid Timmu Kõrge ja Erki Pints (Ford Fiesta R5), võrulased Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo X) tulid absoluutarvestuses neljandaks ja N4-klassis kolmandaks. Ralli esimestel katsetel näitasid parimat kiirust Roland Murakas ja Kalle Adler (Mitsubishi Lancer EVO X), kes rallit kuni kolmanda katseni juhtisid. Kõrge ja Pints möödusid neist kolmandal katsel,

Võru Helios Cupil esikohad FC Elvale ja FC Helios Tartule, Võru poisid olid külalislahked võõrustajad

Laste saalijalgpalliturniiril Võru Helios Cup võitis 2002. aastal sündinud poiste konkurentsis esikoha FC Elva ja 2004. aastal sündinud poiste seas FC Helios Tartu punane meeskond. Võõrustajaklubi FC Helios Võru poiste päralt jäi mõlemas vanuseklassis kaks viimast kohta. „Poisid pole etteotsa küündinud, kuna olen kõigile võrdselt mänguaega andnud ja mängitanud poisse eri kohtadel, mis  pole päris

Võru SK/VK jõudis esiliigas veerandfinaali

Võru SK/VK võrkpallimeeskond alistas Eesti esiliiga play-offi esimeses ringis kahel korral 3:0 Tallinna VK Tähe ja pääses veerandfinaali, kus minnakse vastamisi EMÜ SKga. Kui seni on Võru meeskonnal mitu võitu vormistamata jäänud, kuna ei ole suudetud geimilõppe enda kasuks pöörata, siis esiliiga punasest laternast saadi kergelt jagu. Eile Tallinnas andsid võrulased vastastele geimides 13, 20

Danpower Võru/Noortekoondis ei võitnud Schenker liigas hooaja jooksul ühtegi mängu

Danpower Võru/Noortekoondis lõpetas võrkpalli Schenker liiga mängud Daugavpilsis, kus jäi alla sealse ülikooli meeskonnale 0:3 (-16, -14, -17). Danpower Võru/Noortekoondis kaotas Schenker liigas kõik 22 mängu. Danpower Võru/Noortekoondise parimana sai Martin Kammer kirja 11 (+4) punkti, lätlastele tõi Toms Svans 10 punkti. Daugavilsi ülikool kindlustas endale tänase võiduga koha play-offis. Danpower Võru/Noortekoondis ei võitnud Schenker

Raido Ränkel tõstis Eesti meeskonna Sotši OMil teatesõidus viimase vahetusega esikümnesse

Eesti nelik, kus ankrumeheks Raido Ränkel, saavutas täna Sotši olümpiamängudel 4 x 10 km teatesõidus kümnenda koha. Avavahetuses oli Karel Tammjärv 13., parimatele kaotas ta minutiga. Teises vahetuses tõstis Algo Kärp Eesti kümnendaks, aga kaotas liidritele juba 1.54. Kolmanda vahetuse lõpetas Aivar Rehemaa 12. kohaga. Vahe võistlust juhtinud Rootsiga oli 3.07, kümnendal kohal olnud USAle

Võru noortele maadlejatele kaks pronksi

Võru maadlejad Hendrik Post (-73 kg) ja Robert Järv (-85 kg) saavutasid eile Tapal peetud Eesti õpilaste meistrivõistlustel Kreeka-Rooma maadluses kolmanda koha. Armin Pilv (-66 kg) tuli viiendaks, Kim Kangur (-42 kg) oli 12. Võistkondlikult said võrulased 24 võistkonna seas üheksanda koha. „Meie maadlejatele sobivad paremini uued maadlusreeglit, kus püstimaadluses tuleb rohkem tööd teha. Varem