Han Hendrik Piho rühkis OMi kahevõistluses suusatamisega vaid ühe koha võrra ülespoole

Han Hendrik Piho tõusis Sotši olümpiamängudel suure mäe kahevõistluses suusatamisega ühe positsiooni võrra ja lõpetas võistluse 36. kohaga. 20aastane Võrumaa kahevõistleja pääses 10 km murdmaarajale 37. kohalt, hüppevõistluse parimast, sakslasest Eric Frenzelist 2.15 hiljem. Suusadistantsi esimese ringi ehk 2,5 km järel oli koos jaapanlase Yoshito Watabe ja itaallase Armin Baueriga sõitnud Piho 38., kaotades liidritele

Han Hendrik Piho on OMil hüppevõistluse järel 37.

Han Hendrik Pihol õnnestus täna Sotši olümpiamängudel kahevõistluse suure mäe jõuproovil veidi parem hüpe kui nädal tagasi normaalmäe võistlusel ning murdmaarajale pääseb ta 37. kohalt, liidrist 2.15 hiljem. Piho jäi oma hüppega enam-vähem rahule. „Vaieldamatult [minu] pikim hüpe siit mäelt, trennis nii palju pole saanud,” ütles ta ETV vahendusel. 118meetrine hüpe andis Pihole 95,3 punkti.

Parksepa SK/Võru A-klassi korvpallimeeskond lõpetas eliitliiga põhiturniiri ühe võiduga

Parksepa SK/Võru korvpallimeeskond lõpetas Eesti A-klassi noormeeste korvpallimeistrivõistluste põhiturniiri ühe võidu ja kaheksanda ehk viimase kohaga. Põhiturniiri teises ringis kaotas Parksepa SK/Võru T. Soku korvpallikoolile 66:77, BC Tarvas/Rakvere spordikoolile 57:106, Salva/Rock II meeskonnale 54:90, KK Hitole 71:88, Salva/Rockile 51:94 ja Pärnu Finnlogile 59:79. Ainus võit saadi tulemusega 65:62 Tyco Rapla üle. Meistrivõistlused jätkuvad vahegrupiturniiridega. Parksepa

Rene Sulg tuli Tallinn Judo Cupil teiseks

Võru Rei judoka Rene Sulg saavutas laupäeval rahvusvahelisel noorte judoturniiril Tallinn Judo Cup teise koha. A-klassi kehakaalus kuni 66 kg maadelnud Sulg jäi esikohamatšis alla oma kauaaegsele konkurendile Pärt Laasile. Võrulastest pääses esikuuikusse veel Henri Neeve B-klassi kehakaalus kuni 50 kg. Ta jõudis poolfinaali, aga kaotas seal lätlasele Ricards Kruklisele ning seejärel pronksimatšis ka Valgevene

Võrumaa noored võrkpallurid jõudsid Pärnus Panzeri Cupil kahe meeskonnaga esinelikusse

Võrumaa noored võrkpallurid saavutasid eile Pärnus toimunud Panzeri Cupil kolmanda ja neljanda koha. 2002. aastal ja hiljem sündinud noortele mõeldud turniiril osales 12 meeskonda, kes alustasid kahes alagrupis. Mõlemad Võru meeskonnad pääsesid alagrupist edasi esinelikusse, kus Võru spordikool II/Kääpa põhikool sai surnud ringiga kolmanda ja Võru spordikool I neljanda koha (Võru II võitis Selveri 25:22,