Võru pinksimees võitis Haapsalu karikasarja

Võru lauatennisemängija Vitali Parhomik (pildil)saavutas Haapsalu karikasarjas rahvaliiga üldvõidu. „Imet teeb kogu asja juures see, et Vitali võttis eesmärgiks rohkem kui 300 km kaugusel asuva linna karikasarja, kuigi lähemaid võistlusi on jalaga segada,” kommenteeris Võru LTSi eestvedaja Agnar Pirnpuu klubikaaslase saavutust. Läinud laupäeval toimunud sarja viimasel etapil sai Parhomik kolmanda koha. Poolfinaalis kaotas ta turniiri võitjaks

OK Võru noored võistlevad juunioride MMil

Ida-Virumaal Pannjärvel algasid täna juunioride maailmameistrivõistlused ja kuni 17aastaste noorte Euroopa meistrivõistlused suusaorienteerumises, kus võistleb ka mitu OK Võru noort, lühirajal oli neist 21. kohaga edukaim Otepää neiu Silvia Luup. Luup oli täna naisjuunioride konkurentsis Eesti koondise parim, tema klubikaaslane Marianne Haug sai 30. koha. Meesjuunioride hulgas oli Janek Piirisild 41. Homme sõidetakse Pannjärvel ühisstardist

Raido Ränkel tegi Sotši OMil sprinditeates hea sõidu, aga Eesti pidi leppima 15. kohaga

Raido Ränkel ja Peeter Kümmel täna Sotši talolümpiamängudel klassikalise tehnikaga sõidetud meeste sprinditeates finaali ei pääsenud. Kahe poolfinaali aegade võrdluses oli Eesti 15. Eestile sai poofinaalis saatuslikuks Kümmeli viimane rajalkäik, kui ta konkurentidest pikalt maha jäi. Eesti seitsmendana finišisse toonud Ränkel jäi seevastu oma tänase etteastega rahule. „Täitsa hästi läks. Esimene vahetus tuli tagasi hoida.

Han Hendrik Piho: Sotši oli samm tipu poole

Kahevõistleja Han-Hendrik Piho sai Sotši olümpiamängudel 43. ja 36. koha. „Esimene võistlus oli kerge pettumus, teisest võtsin maksimumi,” ütles Piho Vikerraadiole. „Sotši olümpiamängud oli samm selle poole, et saada maailma parimaks. Tahaks nüüd teha korraliku nelja-aastase tsükli, et järgmisel olümpial olla kõvem mees.” Loe ERRi spordiportaalist!

Rõuge tüdrukud kordasid poiste saavutust

Nii nagu nädal tagasi 6.-9. klassi poiste seas, tuli ka Võrumaa koolide selle vanuseastme tüdrukute meistriks saalijalgpallis Rõuge põhikooli tiim. Rõuge tüdrukud võitsid eile Rõuges ja Puigal peetud turniiril kõik viis mängu, kusjures endale ei lubatud lüüa ühtegi väravat. Poolfinaalis alistas Rõuge Puiga põhikooli 1:0 ja finaalis Võru Kesklinna kooli 3:0. 3.-4. koha mängus, kus