HRK ratturid alustasid hooaega Elva talikrossiga

Täna toimunud 41. Elva talikrossil oli Haanja rattaklubi ratturitest edukaim Mari-Liis Mõttus, kes saavutas naisjuunioride arvestuses esikoha. „Naisjuuniorid pidid esimesel etapil jooksma kolm kilomeetrit. Mari-Liis jooksis konkurentidelt eest juba esimesel ringil ja hoidis turvalist vahet lõpuni,” ütles tüdruku isa Tarmo Mõttus. Ise saavutas ta Seenior 2 klassis, kus sõideti 14,4 km, teise koha. „Loovutasin liidripositsiooni

Alles 18aastased Õilme Võro ja Ranet Kikkas jõudsid täiskasvanute konkurentsis medalivõiduni

Võru Lõunalõvi kergejõustiklased võitsid Tartus toimuvate Eesti talviste meistrivõistluste esimesel päeval kaks pronksmedalit – Ranet Kikkas tuli kolmandaks kolmikhüppes ja Õilme Võro 60 meetri jooksus. 18aastane Õilme Võro (pildil) alustas naiste sprinti eeljooksude viienda ajaga 7,93. Finaalis läbis ta võistlusmaa veel ühe sajandiksekundi võrra kiiremini ja sellest piisas pronksiks. Kulla sai 7,57ga Maarja Kalev ja

Famila/Võru VK alistas Balti liigas Tallinna Ülikooli

Famila/Võru VK sai täna naiste võrkpalli Balti liigas kirja hooaja kaheksanda võidu, kui alistas võõrsil Tallinna Ülikooli 3:1. Esimeses geimis võrulannade mäng ei sujunud ja vastu võtta tuli kaotus 20:25. Tasavägine teine geim pöörati lõpuks tulemusega 26:24 enda kasuks ja järgmised kaks geimi võideti juba võrdlemisi kergelt – 25:18 ja 25:14. Heas hoos oli Aigi

Raido Ränkel Otepääl eestlastest parimana 17.

Raido Ränkel sai täna Otepääl Skandinaavia karikasarja etapil meeste klassikasprindis parima Eesti suusatajana 17.koha. Kvalifikatsioonis jagas Ränkel 22.-23. kohta, kaotades kiireima aja sõitnud Soome suusatajale Matias Strandvallile 6,53 sekundiga. Veerandfinaalis pidi Ränkel tunnistama hiljem kogu võistluse võitjaks tulnud soomlase Ari Luusua ja norralase Torjus Boersheimi paremust. Anti Saarepuu sai kvalifikatsioonis 114 mehe seas 68. aja.

OK Võru noored kolmandas ja neljandas kümnes

Suusaorienteerumise juunioride MMil Ida-Virumaal Pannjärvel olid OK Võru neiud Silvia Luup ja Marianne Haug täna sprindis 23. ja 28., noormeeste seas sai Janek Piirisild 40. koha. Kulla võitsid Venemaa sportlased Ljubov Balandina ja Sergei Šalin. Homme on viimane võistluspäev ja kavas teatesõidud.

Korvpallimeistrivõistlustel peeti kolm mängu

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel täiendasid eile oma võiduarvet Kuperjanovi JP, Trendwood ja SK Urvaste. Kuperjanovlased võitsid Rõuges sealse meeskonna 91:63 (42:22; Martin Kulberg 25 – Mart Madisson 22). Kaks mängu peeti Kuldres, kus Kuldre kool kaotas Trendwoodile 68:105 (31:48; Mihkel Oja 26 (6 kolmest) – Siim Kimask 22) ja SK Urvaste võitis Osula 76:67 (41:35; Eiko