Parksepa SK/Võrule meistrivõistlustel neljas võit

Parksepa SK/Võru võitis Võrumaa korvpallimeistrivõistlustel täna Sõmerpalus Osula meeskonna 76:63 (37:38; Arlet Raha 23 – Hendrik Variko 18) ja jätkab turniiri täisedu, nelja võiduga. Teises tänases mängis alistas Antsla koduplatsil Enerel ARTMLi 80:43 (33:18; Raini Fomotškin 21 – Siim Kõvatu 19). Tabel (võidud ja kaotused) 1. Parksepa SK/Võru 4-0, 2. Trendwood 4-1, 3.-4. Antsla ja

Andres Raja tuli tõkkesprindis Eesti meistriks, Õilme Võro võitis teisegi pronksmedali

Andres Raja tuli täna Tartus 60 meetri tõkkejooksus Eesti sisemeistriks. Teise medali Võru kergejõustikluklubile Lõunalõvi tõi täna Õilme Võro, kes eilse 60 meetri jooksu pronksi kõrvale lisas täna sama karva medali 200 meetri jooksus. 31aastane Raja oli juba eeljooksus 7,90ga kiireim mees. Finaalis kärpis ta sellest ajast veel kaheksa sajandikku ja oli finišis 7,82ga. Raja

Marianne Haug ja Silvia Luup aitasid Eesti teatenaiskonna juunioride MMil kuuendaks

Ida-Virumaal Pannjärvel lõppenud suusaorienteerumise juunioride MMil sõitsid Marianne Haug ja Silvia Luup täna koos Gertrud Aarnaga Eesti I naiskonnas, mis sai teatevõistluses riikide arvestuses kuuenda koha. Janek Piirisild võistles Eesti II meeskonnas, mis oli üldjärjestuses 12. Pannjärvel peeti ka veteranide maailmameistrivõistlused, kus parimad selgusid kolme distantsi kokkuvõttes. OK Võru sportlastest parimana tuli Airi Alnek N50

FC Helios Tartu poistele Võrus kaks turniirivõitu

Laste jalgpalliturniiril Võru Helios Cup võitis eile 2003. aastal sündinud poiste seas esikoha FC Helios Tartu ja täna kaks aastat nooremate poiste konkurentsis sama klubi punane meeskond. Eile võitsid tartlased esikohamängus FC Helios Võru kollase tiimi 1:0, täna FC Elva 2:1. Korraldajaklubi FC Helios Võru punane meeskond tuli täna kolmandaks.

Famila/Võru VK pidas TTÜga viiegeimise lahingu

Naiste Balti võrkpalliliigas pidas Famila/Võru VK täna Tallinnas viiegeimise pallilahingu TTÜga ning pidi tunnistama tabelis teisel kohal olevate vastaste 3:2 paremust. Kohtumise esimese geimi võitsid võrulannad 25:19, aga kaotasid siis kaks järgmist 15:25 ja 25:2. Neljanda geimi 25:19 võitmisega suutis Võru naiskond mänguseisu viigistada. Otsustavas viiendas geimis jäid võrulannad alla 9:15. 0:4 kaotusseisust jõuti veel

Adrenalin Arenal peeti rahvusvaheline võistlus

Sõmerpalus Adrenalin Arenal eile toimunud rahvusvahelise Mini SX Estonia motokrossi võitis võistkondlikult Eesti Soome ja Venemaa ees. Võistluspäeva lõpetanud superfinaalis oli parim soomlane Juha Raitmaa, esikolmikusse jõudsid veel Henri Remma ja Marthi Lepik. Günther Sein jõudis finišisse neljandana. Individuaalselt võisteldi neljas tugevusgrupis. Sein võistles A grupis, kus sai kahe sõidu kokkuvõttes Remma ja Lepiku järel