Parksa tuli teist korda Võrumaa saalivutimeistriks

Võrumaa meistriks saalijalgpallis tuli kolmeaastase vaheaja järel Parksa, kes täna Võru spordikeskuses toimunud turniiri esikohamängus võitis tänu Priit Bahmatšovi väravale Rantipoli 1:0. Kolmanda koha saavutas Navi Vutiselts. Parksa tuli Võrumaa meistriks ka 2011. aastal, aga järgmisel kahel aastal medalivõiduni ei küündinud. „Eelmistel aastatel oli meil natuke ebaõnne, aga tänavu olime rohkem keskendunud ja suutsime oma

Võrumaa noortele vaid üks esikolmikukoht

ETV-Swedbanki noorte suusasarja neljandal etapil täna Otepääl jõudis Võrumaa suusatajatest ainsana esikolmikusse Kristiine Lauri, kes saavutas N23 neidude 5,4 km klassikasõidus kolmanda koha. Karl-Anders Saarepuu (M12) ja Johanna Udras (N12) said oma vanuseklasis neljanda, Johanna Olesk (N15), Astrid Erik (N14) ja Gerda Narusk (N12) viienda ning Art-Kristjan Olesk (M14) kuuenda koha. Esikümnesse jõudsid Võrumaa noortest

Wertykal viigistas rahvaliigas Revaliga

FC Wertykal viigistas Eesti saalijalgpalli rahvaliigas eile PJK Revaliga 5:5 (3:3). Sihva põhikoolis peetud tasavägist ja põnevat mängu läksid juhtima vastased, Wertykali poolt vastas tabamusega Martin Meriste. Seejärel lõi Revali veel kaks väravat, aga Mait Raha lõi 2:3 ja paar minutit enne poolaja lõppu viigistas Kasper Keps. Teisel poolaajal läks Wertykal Georg Kõlli täpsest löögist