Haanja maraton jääb kehvade lumeolude tõttu ära

Haanja maratoni korraldusmeeskond otsustas pärast hommikust nõupidamist, et 8. märtsile planeeritud 42. suusamaratoni ei ole võimalik kehvade lumeolude tõttu läbi viia. Maratoni korraldaja Silver Näki sõnul viis möödunud nädalavahetusel maha sadanud vihm rajalt viimase lume. „Laupäevane vihmasadu ja plusskraadid tegid suusaradadel puhta töö. Raja põhjad on lõiguti jääs, kuid lund ei ole ja sellistes oludes

Kuperjanovlased alistasid napilt Osula

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel võitis Kuperjanovi JP eile Puigal Osula meeskonna 83:82 (34:39). Kuperjanovlaste parimana viskas Tanel Zupsman 27 punkti, Osula korvpallureist sai seitse kaugviset tabanud Veiko Maidla kirja 30 silma.

Võru judokad maadlesid Lätis ja Leedus

Lätis Siguldas nädalavahetusel toimumud noorte judoturniiril saavutas Võru judoka Randel Päästel U14 vanuseklassi kehakaalus kuni 38 kg teise koha. Esikohakohtumises kaotas ta Läti poisile Artjoms Potaševskisele. Võsitlusel osales kokku üle 370 judoka Lätist, Leedust ja Eestist. Leedus Alytuses peetud Antanas Juozapavičiuse mälestusturniiril jagas Rene Sulg U18 vanuseklassi kehakaalus kuni 66 kg viiendat-kuuendat kohta. Turniiril osales

Dauri Demant võitis Kobela Jääl kaks esikohta

Dauri Demant (pildil) võitis pühapäeval Antsla vallas toimunud autode jäärajasõiduvõstlusel Kobela Jää 2014 esikoha nii kaheveoliste esiveoga autode klassis kui ka noorte arvestuses. Teistes võistlusklassides olid parimad Andre Kurg (4WD), Meelis Värva (2WD tagavedu), Erich Unt (2WD piik) ja Liis Talivere (naised). Foto: Eliis Riivik