Rõuge korvpallimeeskond sai teise võidu

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel võitis KK Rõuge täna koduplatsil Kuldre kooli 92:45 (37:19; Egert Reili 21 – Mihel Oja 14 (4 kolmest)). Rõugele oli see teine võit ja Kuldre koolile neljas kaotus.

Püstitiirus tehtud möödalasud nullisid noorte MMil Regina Oja hästi alanud sprindivõistluse

USAs Presque Isle’is alanud noorte ja juunioride MMil laskesuusatamises sai Regina Oja täna noorteklassi neidude 7,5 km sprindis 30. koha. Oja alustas võistlust hästi, näitas lamadestiirus kindlat kätt ja tabas kõik märgid. Enne teist laskmist oli ta vaheaegade võrdluses esikümnes, aga lamadestiirus läks koguni neli kuuli märgist mööda ning sellega oli heal tulemusel kriips peal.

Pihod jäid Lahti MK-etapil viiendasse kümnesse

Kahevõistluse MK-sarja etapil Lahtis lõpetasid vennad Kail ja Han Hendrik Piho võistluse vastavalt 41. ja 43. kohaga. Hüppemäel oli Kail Piho 45. ja sai 105,5 meetri pikkuse õhulennu eest 88,1 punkti, mis tähendas, et enne suusatamist kaotas ta 128,5 meetri pikkuse hüppega (130,2 punkti) liidriks asunud austerlasele Wilhelm Deniflile 2.48ga. 104 meetrit hüpanud Han Hendrik

Antsla sai kuperjanovlastest kindlalt jagu

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel olid eile vastamisi seni omavahel teist-kolmandat kohta jaganud meeskonnad, Antsla ja Kuperjanovi JP. Puigal peetud mängu võitsid 84:64 (45:24) Antsla korvpallurid. Antsla meeskond rebis ette teisel veerandajal, mis võideti 16 punktiga. Enne viimast mänguperioodi oli vahe juba 32 silma ning ehkki lõpus see kahanes, tuli võit kindlalt. Antsla korvpalluritest oli 30 punktiga