Tanel Leok on motokrossi MMil avaetapi järel 13.

TM Ricci Racing tiimis sõitev Tanel Leok alustas motokrossi MXGP-klassi MMi täna hilisõhtul Kataris Losaili rajal etapi 13. kohaga, esimeses sõidus oli ta 15. ja teises sõidus 14. Esimest sõitu alustas hiljuti põlveoperatsioonil käinud Leok 20. koha piirimail, kerkis peagi 17. kohale ja tõusis sõidu lõpuosas veel kahe koha võrra kõrgemale. Sõidu võitis sakslane Maximilian

Raskest seisust välja tulnud Rantipol alustab kordusmängu üheväravalises kaotusseisus

Rantipol kaotas täna Eesti saalijalgpalli esiliiga esimeses üleminekumängus Sillamäel sealsele Molycorp Silmetile 8:9. Kohtumise algus ei ennustanud Rantipolile midagi head – esimese kaheksa minutiga jäädi 0:4 kaotusseisu. Siis õnnestus Kert Joakitil ka Võru meeskonna skoor avada, aga vaheajale mindi ikkagi suures 2:8 kaotusseisus. Ka Rantipoli teise värava autoriks oli Joakit. Teise poolaja alguses lõi Kait

Rene Zahkna esimene etteaste juunioride MMil USAs andis talle koha kolmandas kümnes

Rene Zahkna sai täna USAs Presque Isle’is laskesuusatamise juunioride MMil 10 km sprindis 24. koha. 28. stardinumbri all rajale läinud Zahkna alustas võistlus hästi – lamadestiirus tabas ta kindlalt kõik märgid. Poolel maal püsis Zahkna esikümne piirimail, kaotades parimatele 35 sekundiga, aga püstitiirus jäi kaks märki üles ning trahviringide järel libises hea koht käest. Kulla

Võru SK/VK jäi veerandfinaalseerias kaotusseisu

Võru SK/VK kaotas Eesti meeste võrkpalli esiliiga veerandfinaalseeria esimeses mängus täna koduplatsil EMÜ SK meeskonnale 0:3. Esimesed kaks geimi olid tasavägised, võrulased jäid neis alla 24:26 ja 23:25. Kolmandaks geimiks sai jaks otsa ja see kaotati 14:25. Võru SK/VK mängijaist kogunes kõige rohkem punkte, 15 (+7), Kevin Kaaristo arvele. Kajar Kivioja sai kirja 8 (+2)

Mari-Liis Mõttus tuli talikrossis juba neljandat aastat järjest omaealiste Eesti meistriks

Mari-Liis Mõttus Haanja rattaklubist tuli täna Elvas naisjuunioride Eesti meistriks talikrossis. See on talle juba neljas järjestikune talikrossi meistrikuld, eelmisest kaks võitis ta kuni 16aastaste ja ühe kuni 14aastaste tüdrukute konkurentsis. Seenior 2 vanuseklassis võitis Tarmo Mõttus hõbemedali. Mari-Liis Mõttus sõitis koos naisteklassis võistleva Grete Steinburgiga konkurentidel eest juba esimesel ringil. Teisest ringist alates jäi

Stefani Vissel võitis Eesti noorte talvistel meistrivõistlustel viievõistluses pronksmedali

Stefani Vissel võitis täna Tallinnas alanud Eesti noorte talvistel mitmevõistluse meistrivõistlustel tüdrukute B-klassi viievõistluses pronksmedali. Lõunalõvi esindav Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi tüdruk sai viie alaga kokku 3226 punkti ehk 239 punkti võrra rohkem senisest isiklikust rekordist, millega ta aasta tagasi samas vanuseklassis Eesti sisemeistrivõistlustel neljandaks tuli. Vissel jooksis 60 meetrit tõketega ajaga 9,52, ületas kõrgushüppes 1.52,

Pihod said Lahtis paarissprindis 12. koha

Vennad Kail ja Han Hendrik Piho saavutasid täna Lahtis kahevõistluse MK-etapil paarissprindis 12. koha, riikide arvestuses oli Eesti tiim üheksas. Hüppevõistluse järel olid Pihod 20 meeskonna seas 13. kohal. Kail Piho hüppas 109 meetrit, Han Hendrik Piho 99,5 meetrit. Vahe liidriks tõusnud sakslaste Johannes Rydzeki ja Eric Frenzeliga oli 1.48. Suusatamisega (2 x 7,5 km)

Audentes ehmatas Võru naiskonda

Naiste võrkpalli Balti liigas nägi Famila/Võru VK täna vaeva Audentese SG/Noortekoondise alistamisega, 3:2 võit võideldi välja 0:2 kaotusseisust. Avageimis jäid võrulannade rünnakud hambutuks ning Balti liigas eelviimasel kohal olevale vastasele kaotati kindlalt 17:25. Teises geimis saadi oma mäng juba paremini käima, aga tasavägises geimilõpus jäädi Audentesele ikkagi 26:28 alla. Nüüd, selg vastu seina, kus eksimisruumi