Rene Zahkna tõusis jälitussõiduga 15. kohale

Rene Zahkna (pildil) tõusis USAs Presque Isle’is noorte ja juunioride laskesuusatamise MMil täna meesjuunioride 12,5 km jälitussõidus üheksa kohta ja lõpetas võistluse 15. kohaga. 24. kohalt startinud Zahkna tabas esimesel tiiruskäigul kõik märgid ja tõusis võistlejaterivis 16. kohale. Teisel korral läks tal lamadestiirus üks lask mööda ja tuli käia trahviringil, aga koht paranes veel ühe

Võru SK/VK võrkpallimeeskond pidi esiliiga veerandfinaalseerias EMÜ paremust tunnistama

Võru SK/VK pidas täna Eesti võrkpalli esiliiga veerandfinaalseeria kordusmängu EMÜ SKga ning jäi nagu eilegi kaotajaks, seekord tulemusega 1:3. Tartus peetud mängus kaotasid võrulased esimese geimi kindlalt 14:25. Teises geimis juhiti 18:15 ja 24:22, aga lõpuks jäädi 26:28 ikkagi alla. Sel, mis teises geimis käest libises, saadi sabast kinni kolmandas geimis, mis numbritega 25:20 enda

Lõunalõvi noortele mitmevõistluses kolm hõbedat

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis lõpule jõudnud Eesti noorte talvistel meistrivõistlustel mitmevõistluses võitsid Võru Lõunalõvi noored eilsele Stefani Visseli pronksile täna lisaks veel kolm hõbemedalit, need said kaela Martin Paakspuu, Erki Ernits ja Hanna-Mai Vaikla. Kõige lähemal oli neist esikohale Hanna-Mai Vaikla, kes 3439 punktiga A-klassi tüdrukute viievõistluses kulla võitnud Mariliis Muugale kaotas vaid 38 punktiga. Vaikla

Võru JK alistas Kärdla linnameeskonna

II liiga hooajaks valmistuv Võru JK pidas täna Tallinnas EJLi jalgpallihallis kontrollkohtumise III liigas mängiva Kärdla linnameeskonnaga ja võitis 2:0. Võrulaste väravad lõid Kait Hinn (24. minutil) ja Reijo Künnapuu (29. minutil). Viimase sõnul oli meeskonna mängupilt esimesed 55 minutit päris hea, aga seejärel veidi lagunes, sest treener Tauno Kikas proovis mehi eri positsioonidel. Vastastel

Regina Oja langes MMil jälitussõiduga viis kohta

USAs Presque Isle’is noorte ja juunioride MMil lõpetas Regina Oja (pildil) täna noorteklassi neidude 7,5 km jälitussõidu 35. kohaga. 30. startijana rajale läinud Oja oli tiirus ebakindel ja pidi sõitma kokku kaheksa trahviringi. Esimesena jõudis finišisse üleeile ka sprindis kulla võitnud Lisa Vittozzi ning seda hoolimata koguni seitsmest trahvringist. Itaallanna võiduaeg oli 24.39,9, Oja kaotas

ETV-Swedbanki suusasarjas jõudis tänavu esikolmikusse kolm Võrumaa noort suusatajat

ETV-Swedbank noorte suusasarja tänavuse lumevaese hooaja kokuvõttes jõudis esikolmikusse kolm Võrumaa suusatajat: Kristiine Lauri (N23), Karoliine Kuus (N18) ja Johanna Udras (N12). Kõik nad said kolmanda koha. Sarja parimad selgusid täna Pärnumaal Jõulumäel toimunud viimasel etapil. Võrumaa suusatajatest saavutas Johanna Olesk Vastseliinast seal kuni 15aastaste tüdrukute konkurentsis teise koha, kolmandaks tulid oma vanuseklassis Võru tüdrukud

Famila/Võru VK kaotas Balti liigas Kohilale 1:3

Famila/Võru VK kaotas täna võrkpalli Balti liigas turniiritabelis neljandal kohal olevale Kohila VK naiskonnale 1:3. „Variant oli minna viiendasse geimi, aga otsustaval hetkel eksisime,” ütles Famila/Võru VK peatreener Raivo Jeenas. „Naiskonna tänase mänguga olen rahul, võitlus käis. Annab nendega [Kohila VKga] mängida küll.” Võrulannad alustasid kindlalt ja võitsid esimese geimi 25:17. „Esimene geim oli ilus,”

Võru spordikooli poisid saavutasid U16 vanuseklassi EVFi karikavõistlustel teise koha

Võru spordikooli võrkpallimeeskond saavutas U16 vanuseklassi EVFi karikavõistluste finaalturniiril Viljandis teise koha. Ainsa kaotuse, tulemusega 0:2, said Võru poisid karikavõitjaks tulnud Pärnu VK/SK meeskonnalt. Kolmanda koha saanud Viljandi spordikool, Premium 7/Salva Tartu ja Narva SK Energia alistati 2:1, Tallinna Selver, Orava/Räpina SK ja Põltsamaa spordikool 2:0. Võru meeskonnast, mille treeneriks on Aksel Saal, valiti turniiri