Aigar Leok alustas endurohooaega Itaalias

Aigar Leok alustas uut hooaega eile Itaalia enduromeistrivõistlustel, kus sai etapi üldarvestuses 14. ja Stranieri klassis, kus osalesid välismaalased, kuuenda koha. „Võistlusäev oli korralik, rajad head ja ilm normaalne. Krossi- ja ekstreemkatsed olid kahjuks lühikesed, seega enamus võistlusest toimus endurokatsete peal. Minul sujusid asjad plaanipäraselt, nautisin päeva ja proovisin uusi tsikli seadistusi. Sõidu kohapealt oli

Markus Männik tegi konkurentidele tuule alla

Võrulane Markus Männik võitis laupäeval USAs Ohio osariigis Arnold Sport Festivali raames esmakordselt toimunud võistluse vägikaikaveos (mas-wrestling). Esikohamatšis sai Männik jagu ameeriklasest Jacob Finertyst, ka kolmas oli ameeriklane Clay Edgin. Võistlusel osales kaheksa meest neljast riigist. Männiku esimeseks vastaseks oli Mark Felix Suurbritanniast, kes on tuntud väga tugeva jõutõmbe ja sõrmede jõu poolest. „Õnneks sain

Võru judokatele Pihkvast esimene ja kolmas koht

Laupäeval Pihkvas toimunud rahvusvahelisel noorte judoturniiril saavutas Randel Päästel (paremal) oma vanuseklassis kehakaalus kuni 38 kg esikoha ning Henri Neeve (vasakul) tuli kehakaalus kuni 50 kg kolmandaks. Neevega samas kehakaalus maadelnud Märt Uibo jäi jagama 7.-8. kohta. Foto: erakogu

Võru valla korvpallimeeskond tuli Eesti valdade talimängudel teiseks, naiskond neljandaks

Võru valla korvpallimeeskond saavutas nädalavahetusel Jõhvis peetud 22. Eesti valdade talimängudel teise koha. Alagrupis võitis Võru vald Ambla 33:19 ja Jõhvi 39:19, Iisakule küll kaotati 21:26, aga surnud ringiga said võrulased Iisaku ja Ambla ees alagrupis ikkagi esikoha. Poolfinaalis alistas Võru vald Ülenurme 30:24 ja sai finaalivastaseks Tabivere, kes oli teises poolfinaalis napilt 33:32 võitnud

Robert Täht ja Henri Treial said Bigbank Tartu meeskonnaga Schenker liigas teise koha

Bigbank Tartu võrkpallimeeskonnal, kus mängivad ka võrulased Robert Täht ja Henri Treial, tuli eile Kuressaares Schenker liiga finaalis tunnistada Tallinna Selveril 3:1 üleolekut. Võrust pärit Avo Keele juhendatavale Selverile oli see juba kuues Schenker liiga võit. Liiga hooaja parimaks servijaks valitud Täht tõi finaalis oma meeskonnale 11 ja Treial 6 punkti. Poolfinaalis, kus Bigbank Tartu