Võrumaa KK hammas Kohila peale taas ei hakanud

Võrumaa KK kaotas Eesti korvpalli esiliiga vahegrupiturniiril teist korda Kohila/Elion/Webware meeskonnale. Kui kuu aega tagasi olid võrulaste kaotusnumbrid võõrsil 70:78, siis täna Parksepas 65:76. Esimesel poolajal oli mäng tasavägine. Võrumaa KK võitis esimese veerandaja 19:12 ja juhtis poolajaks 36:34. Teisel poolajal hakkas jõudude vahekord külaliste kasuks kalduma, viimasel veerandajal panid nad oma paremuse maksma ning

Kuperjanovlased tõusid kolmandale kohale

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel sai kaks võitu kirja Kuperjanovi JP meeskond, kes üleeile alistas Sõmerpalus Enerel ARTMLi 94:36 (48:22; Are Tallmeister 44 (7 kolmest) – Silver Merisalu 12) ja täna Puigal Trendwoodi 82:53 (46:38; Tanel Zupsman 29 – Margus Soome ja Siim Kimask 12). Trendwood kaotas üleeile Kuldres ka SK Urvastele 63:81 (39:46; Tiit Pruuli 12

Regina Oja jõudis noorte laskesuusatamise MMil
10 km distantsil tubli sõiduga 20 parema hulka

Regina Oja saavutas täna laskesuusatamise noorte ja juunioride MMil USAs Presque Isle’is noorte 10 km distantsil 17. koha. Esimese, eksimusteta tiiruskäigu järel oli Oja vaheajapunktis kümnes. Teisel korral, kui lasti püsti, jäi tal kaks märki üles ja võrulanna langes teise kümne lõppu. Järgmises, lamadestiirus tulid kõik märgid alla ja Oja tõusis 14. kohale. Viimasel püstilaskmisel

Martin Leok ja Timmo Mõts Eesti karikavõitjad

EMFi krossikomisjoni otsustas 27. veebruaril, et tänavused Eesti kestvuskrossi karikad antakse välja ainsa sel talvel toimunud etapi põhjal. Kuna Mõedakal toimunud võistluse võitsid oma klassis nii Martin Leok kui ka Timmo Mõts, on mõlemad Võrumaa mehed seega tänavuse Eesti karikavõitjad. Talikrossis enamikus võistlusklassides meistritiitleid välja ei antud. Kehvade ilmaolude tõttu jäi tänavune talvehooaeg väga lühikeseks.