Viimases tiirus tehtud möödalasud kukutasid
Rene Zahkna juunioride MMil medalikonkurentsist

Rene Zahkna püsis laskesuusatamise juunioride MMil USAs Presque Isle’is täna 15 km distantsil kuni viimase tiiruni medalikonkurentsis, aga laskis siis ebaõnnestunult ja pidi lõpuks leppima 24. kohaga. Esimese kolme tiiruskäiguga jäi Zahknal tabamata vaid üks märk ning viimasesse tiiru tulles oli ta vaheaegade võrdluses neljas, kaotades siis võistlust juhtinud prantslasele Aristide Beguele 28 sekundiga. Viimasest

Kail Piho pääses Trondheimi MK-etapil põhivõistlusele, Han Hendrik Piho jäi joone alla

Kail Piho pääses kahevõistluse MK-etapil Trondheimis tänasest kvalifikatsioonist homsele põhivõistlusele, Han Hendrik Piho jätkajate sekka ei mahtunud. 116,5 meetri pikkune andis Kail Pihole 43. koha. Han Hen Piho piirdus 104,5 meetriga ning jäi 59 mehe seas eelviimaseks. Parim oli kvalifikatsioonis austerlane Christoph Bieler, kelle õhulennu pikkuseks mõõdeti 132 meetrit.

Raido Ränkel oli Drammeni MK-sprindis 47.

Murdmaasuusatamise MK-sarja etapil Norras Drammenis sai Raido Ränkel täna klassikasprindi kvalifikatsioonis 47. koha, veerandfinaali pääsust jäi tal puudu 2,77 sekundit. Kvalifikatsiooni kiireimale, venelasele Aleksandr Panžinskile kaotas Ränkel 7,01 sekundiga. Edasi ei pääsenud ka teised Eesti mehed. Kõige napimalt, vaid 0,08 sekundit, jäi sellest puudu Siim Sellisel, kes sai 31. aja. Peeter Kümmel jagas 36.-37. kohta,

Võru Kevad ei jää tänavu tulemata, ehkki varasemaga võrreldes tuleb paljust loobuda

Nädalavahetusel toimub juba 19. korda rahvusvaheline noorte judoturniir Võru Kevad. Kuigi väliselt ei paista suurt midagi muutunud olevat – võisteldakse ikka Võru spordikeskuses ja neljas vanuseklassis –, siis tegelikult on toimunud päris suured muutused. Kui varem korraldas võistlust judoklubi Rei, siis nüüd on Võru Kevade kauaaegne peakorraldaja, Reiga mõne aja eest töösuhte katkestanud Riho Lehiste