Pihod piirdusid MK-etapil kvalifikatsiooniga

Kahevõistluse MK-etapil Oslos sõeluti tänaõhtuses kvalifikatsioonis 59 mehest välja need 50, kes homsele põhivõistlusele pääsevad, Kail ja Han Hendrik Piho kahjuks nende hulka ei jõudnud. Kvalifikatsiooni võitis 131meetrise õhulennuga sakslane Eric Frenzel. Kail Piho hüppas 102 meetrit, mis andis talle 52. koha. Han Hendrik Piho sai kirja veel meetri võrra lühema hüppe ja oli 55.

Danpower Võru/Noortekoondis sai Pärnus 0:3 lüüa

Danpower Võru/Noortekoondis kaotas täna Eesti võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaalseeria esimeses mängus võõrsil Pärnu VK meeskonnale 0:3, saades geimides 17, 19 ja 23 punkti. Võitjatel ei mänginud mitu põhimeest. Danpower Võru/Noortekoondise parimad olid Oliver Orav 16 (+3) ja Taavi Arula 11 (+6) punktiga. Jonas Popmani arvele kogunes 5 (+4) punkti. Pärnakatele tõi Taavet Leppik 16 (+12) punkti. Kolme

Raido Ränkel kaotas heitluses tänavuse koduse sprindikulla eest napilt Peeter Kümmelile

Raido Ränkel võitis täna Jõulumäel peetud Eesti meistrivõistlustel vabatehnikasprindis hõbemedali, jäädes finaalis napilt alla vaid Peeter Kümmelile. Finišisirgele tuli Ränkel esimesena, aga teda maruliselt jälitanud Kümmel suutis spagaadiga jala grammikese võrra varem üle lõpujoone lükata. „Tuleb hakata treeningutel jalga lükkama harjutama,” tõdes Ränkel ETV vahendusel. Kolmanda koha sai Timo Simonlatser. Naiste konkurentsis jäi Kaija Vahtra

Parksepa SK/Võru alistas NKLis Sillamäe

Parksepa SK/Võru võitis naiste korvpalliliiga (NKL) põhiturniiri viimases mängus täna koduplatsil Sillamäe Kalevi 50:47 (22:29) ja saavutas oma algrupis Narva järel ja Sillamäe ees teise koha. Võrulannad võitlesid võidu välja kolmanda veerandajaga, mis võideti 18:9 ja mille lõpuks mindi juhtim 40:38. Võitjate parimad olid Kristi Palo ja Laura EWrnits, kumbki viskas 20 silma. Sillamäe naiskonna

SK Roosu/Navi Vutiseltsi esimeseks vastaseks rahvaliiga play-offis on Vana Hea Puur

SK Roosu/Navi Vutiselts tuli Eesti saalijalgpalli rahvaliigas oma alagrupi võitjaks ning läheb nüüd kaheksandikfinaalis vastamisi Tartu meeskonnaga Vana Hea Puur. Mäng toimub Võrumaa meeskonna koduväljakul ja peab olema peetud hiljemalt 16. märtsil. 16 punkti kogunud SK Roosu/Navi Vutiselts sai I (Lõuna) alagrupis kirja viis võitu ning ühe viigi, viimase tulemusega 5:5 sel nädalal peetud mängus