Pärnu meeskond ei andnud Danpower Võru/ Noortekoondisele ka teises mängus võimalust

Danpower Võru/Noortekoondis kaotas täna Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria teises mängus koduplatsil Pärnu VK meeskonnale 0:3 ning pärnakaid lahutab poolfinaali pääsust veel vaid üks võit. Mängu esimene geim oli võrdlemisi tasavägine, aga geimi lõpus pani Pärnu oma ülekaalu maksma ja võitis 25:21. Teises geimis jäid külalised peale 25:13 ja kolmandas 25:16. Danpower Võru/Noortekoondis parim oli 11 (+4)

Kuperjanovlased tulid Lootos Cupil kolmandaks

Kuperjanovi JK saavutas täna Põlvas peetud jalgpalliturniiril Lootos Cup Põlva FC Lootose ja Rannu valla järel kolmanda koha. Viiest mängust võitsid kuperjanovlased kolm ja kaotasid kaks. Turniiril osales ka Navi Vutiselts, kes võitis ühe, viigistas ühe ja kaotas kolm mängu ning sai kuue meeskonna seas viienda koha.

Famila/Võru VK alistas Balti liigas TÜ/Eedeni

Famila/Võru VK võitis täna Tartus peetud naiste võrkpalli Balti liiga mängus Tartu Ülikool/Eedeni 3:1 ja kindlustas sellega oma kuuendat kohta. Esimeses geimi Võru naiskond küll kaotas 21:25, aga võitis kolm järgmist v25:18, 25:14 ja 25:23 ning seega ka kogu mängu. Võru mängijaist oli heas hoos 22 (+17) punkti toonud Eliise Hollas. Margot Pähn panustas võitu

Tanel Leok sai Tai GP-l kokkuvõttes 14. koha

Haige põlvega endiselt veidi hädas olev Tanel Leok sai täna Tais Si Racha rajal sõidetud motokrossi MXGP-klassi MM-sarja etapil kahe sõidu kokkuvõttes 14. koha. Mõlemad sõidud võitis tiitlikaitsja Antonio Cairoli (Itaalia). Esimese sõidu avaringilt tuli TM Ricci Racing tiimi esindav Leok 16. mehena, kuid langes siis paari koha võrra tahapoele. Sõidu teisel poolel hakkas ta

Võru noored jäid teatesõitudes medalita

Pärnumaal Jõulumäel täna peetud Eesti noorte meistrivõistlustel teatesõitudes olid Võrumaa suusatajad medalile kõike lähemal kuni 14aastaste tüdrukute seas, kus saavutati neljas koht. Võru suusaklubi kolmik, kus sõitsid Astrid Erik ning enamikust konkurentidest kaks aastat nooremad Gerda Narusk ja Johanna Udras, kaotas 3 x 2 km sõidus medalivõitjatele 40 sekundiga. Esikolmik lõpetas poole sekundi sees ja

Rõuge Snaipreid jäi LJHLi finaalturniirile pääsemisest lahutama üks tabamus

Rõuge Snaiprid olid eile Viljandis lähedal Eesti loodusliku jää hokiliiga (LJHL) finaalturniirile jõudmisele, mäng esinelikusse pääsu eest kaotati lõpusekunditel ühe väravaga. Eilses esimeses play-offmängus võitis Rõuge meeskond Pärnu võistkonda 5:1. Teiseks kohtumiseks, mille võitja lunastas pääsme finaalturniirile, saadi vastaseks Valga meeskonna alistanud HK Uudeküla Päts. Mäng Uudekülaga lõppes Snaiprite 3:4 kaotusega. Rõuge spordiklubi juhataja Jaak