Võrumaa korvpallurid alistasid esiliigas liidri

Võrumaa KK võitis täna Tallinnas Eesti meeste korvpalli esiliiga vahegrupis 1.-8. kohani liidermeeskonna Balteco 80:69. Võrulased võitsid avaveerandi 30:20 ning läksid vaheajale üheksapunktises eduseisus (46:37). Teise poolaja keskel suutis Balteco vahe küll mõnepunktiseks vähendada, aga viimase mänguperioodiga panid Võrumaa korvpallurid vastase ikkagi paika. Võrumaa KK resultatiivseim oli 23 punktiga Jano Kunts (pildil). Veljo Vares lisas

Danpower Võru/Noortekoondis kaotas kuivalt
nii kolmanda mängu kui ka kogu seeria

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaalseerias jäi Danpower Võru/Noortekoondis täna Pärnus sealse võrkpalliklubi meeskonnale ka kolmandat korda alla ning sellega on seeria lõppenud. Pärnu VK polnud Danpower Võru/Noortekoondis selle hooajal mängudes veel ühtegi geimi kinkinud ning erandiks polnud ka seekordne kohtumine. Vastasele loovutasid ilma mitme põhimeheta mänginud pärnakad täna geimides vastavalt 22, 12 ja 17 punkti. Danpower

Võrkpalli rahvaliigas käivad play-offmängud

Eesti võrkpalli rahvaliigas on lõuna regiooni võitjaks tulnud Võru valla naiskond B-tugevusgrupis pääsenud juba veerandfinaali ja seda 3:0 võiduga lääne regioonis kolmanda koha saanud võistkonna Hiiu Teed üle. Võrulannade vastane tuleb paarist, kus lõuna regioonis neljanda koha saanud ja seejärel play-offi esimeses ringis Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 3:2 alistanud Lasva vald mängib põhja regiooni ühe grupi