Võrumaa KK-l TLÜ/Kaleviga probleeme ei olnud

Eesti meeste korvpalli esiliigas võitis Võrumaa KK täna Sõmerpalus peetud mängus TLÜ/Kalevi 78:59 (40:25). Võrumaa meeskond asus mängu esimese kuue minutiga 15:2 juhtima ja mänguohje enam käest ei lasknud. Vastaste mängule vajutas oma pitseri nende lühike pink – Võrumaale oli tuldud vaid kuue mehega. Üleplatsimees oli tänases kohtumises 30 punkti ja 12 lauapalliga Veljo Vares.

Võru naiskonnal on viies koht käeulatuses

Raske 3:2 võit RSU/MVSi üle annab Famila/Võru VK võrkpallinaiskonnale võimaluse homse mängu võitmise korral Balti liiga põhiturniir viienda kohaga lõpetada. Täna Tartus peetud mängus tuli Võru naiskonnal läbi ajada praktiliselt vahetusteta, aga lätlannadest saadi lõpuks ikkagi jagu. Juba esimeses geimis osutas RSU/MVS tõsist vastupanu, lõpuks jäid võrulannad siiski peale 26:24. Teine geim võideti kergelt 25:14,

Viimase Võru Helios Cupi turniiri võitis FC Elva

Täna Võru spordikeskuses peetud 2006. aastal sündinud poiste jalgpalliturniiri Võru Helios Cup võitis FC Elva, kes esikohamängus alistas väravateta lõppenud normaalaja järel penaltitega 2:1 Põlva FC Lootose. FC Helios Võru I sai kümne meeskonna konkurentsis viienda ja FC Helios Võru II kaheksanda koha. Ülejäänud neli tänavust Võru Helios Cupi turniiri peeti veebruaris. Viiest karikast kolm

Võru JK alistas kontrollmängus Põlva FC Lootose

Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga mängudeks valmistuv Võru JK võitis täna Põlvas peetud kontrollmängus Põlva FC Lootose 2:1 (1:1). Võrulaste mõlemad väravad lõi Kristjan Moks. Üle poole meeskonnast moodustasid duubli mängijad.

Rene Zahkna jäi MK-etapil sprindis 83. kohale

Laskesuusatamise MK-sarja etapil Soomes Kontiolahtis sai Rene Zahkna (pildil) täna meeste 10 km sprindis 83. koha ning edestas vaid kolme konkurenti. Kui üleeilsel MK-sarja sprindivõistlusel tabas Zahkna kõik märgid, siis täna kogunes eksimusi neli, kõik lamadestiirus. Sõidu võitnud Johannes Thingnes Bøle (Norra) kaotas võrulane 4.48,6. Teistest Eesti meestest sai Roland Lessing 58. ja Johan Talihärm

Nii Raido Ränkel kui ka Kaija Vahtra pidid Eesti meistrivõistlustel leppima neljanda kohaga

Eesti murdmaasuusatamise meistrivõistlustel Pärnumaal Jõulumäel jäid võrulased täna klassikadistantsidel medalita. Meeste 15 km sõidus oli Raido Ränkel neljas. Noorematele meestele näitas koha kätte Andrus Veerpalu (Jõulu suusaklubi), kes edestas Karel Tammjärve 17,2, Peeter Kümmelit (mõlemad Tartu suusaklubi) 40,1 ja Ränkelit 46,9 sekundiga. Naiste 10 km distantsil jäi Kaija Vahtra seitsme võistleja konkurentsis samuti neljandaks. Kulla