Eksperiment lõppes kuuenda ehk viimase kohaga

Danpower Võru/Noortekoondis kaotas Rakvere VK meeskonnale ka teise Eesti võrkpallimeistrivõistluste 5.-6. koha mängu, seekord 1:3, ning ajalooannaalidesse läheb meeskonna tänavuse lõpptulemusena seega kuues koht. Rakvere võrkpalluritele ei kujunenud tänane kodumäng sugugi kergeks jalutuskäiguks. Sel hooajal Schenker liigas ja Eesti meistrivõistlustel seni peetud 25 mängus kokku vaid neli geimi võitnud Danpower Võru/Noortekoondis avaldas võõrustajatele esimeses geimis

Veerandfinaalis saadud kaotus jättis Võru naiskonna Balti liigas mängima 5.-8. kohale

Famila/Võru VK võrkpallinaiskonnal ei õnnestunud Balti liigas esinelikusse pääseda, sest täna Leedus alanud liiga finaalturniiril kaotati veerandfinaalis Jelgava/LU-le. Nii nagu kahes põhiturniiiril sama vastasega peetud mängus olid ka täna võrulannade kaotusnumbrid 1:3. Võru naiskond kaotas Kaunases peetud kohtumise esimese geimi 18:25, aga võitis teise 25:21 ja viigistas mänguseisu. Kolmandas geimis pusiti lätlannadele veel kõvasti vastu

Selgusid laste Adrenalin Arena Cupi võitjad

Sõmerpalu motohallis täna toimunud laste Adrenalin Arena Cupi kolmandal etapil olid parimad Henry Vesilind (85 cm3), Jörgen Matthias Talviku (65 cm3) ning lätlased Karlis Reisulis (50 cm3) ja Janis Reisulis (50 cm3 juunior). Neist esimene ja viimane tulid kolme etapi kokkuvõttes oma masinaklassis ka sarja üldvõitjaks, veel võitsid esikoha Kenth Lusenberg (65 cm3) ja lätlane

Võru mäesuusatajad noppisid medaleid

Võru noored mäeuusatajad võistlesid edukalt Soomes Suomutunturis sel nädalal peetud Balti karikavõistlustel ja Eesti noorte meistrivõistlustel. Jakob Udras tuli U16 vanuseklassi poiste Eesti meistriks suurslaalomis ja superkombis, ülisuurslaalomis sai hõbemedali. Tema noorem õde Johanna Udras võitis Eesti meistrikulla U12 tüdrukute ülisuurslaalomis ja superkombis, slaalomis ja superkombis tuli aga ka Balti karikavõitjaks. U14 vanuseklassi poistest võitis