FC Aspen võitis kontrollmängus Navi Vutiseltsi

Põlvas pidasid täna hooajaeelse kontrollmängu kaks peagi III liiga turniiri alustavat Võrumaa jalgpallimeeskonda FC Aspen ja Navi Vutiselts, tulemusega 3:0 (2:0) jäi peale esimene. Võitjate väravad lõid Erki Alliksoo ja Jürgen Kuljus, korra saatsid palli oma väravasse Navi vutimehed ise. „Mõlemal meeskonnal olid puudujääke meestes, kuid mängitud sai ja vahetusigi oli mõlemal,” ütles Jürgen Kuljus.

Parksepa SK/Võru korvpallinaiskond jäi
mõlemas NKLi vahegrupimängus kaotajaks

Naiste korvpalli liiga (NKL) vahegrupiturniiril Rakveres kaotas Parksepa SK/Võru täna OSK-le 27:65 (10:32) ja BC Starile 29:53 (18:23) ning jäi mängima 5.-8. kohani. Esimeses mängus olid võrulannade parimad Monika Palo 9 ja Eveli Strandson 7 punktiga, teises Kristi Palo 11 ja Strandson 8 punktiga. NKLi lõplik paremusjärjestus selgub nädala pärast Tallinnas. Parksepa SK/Võru esimeseks vastaseks

Tänane võit andis võrulannadele võimaluse mängida homme viienda koha eest

Naiste võrkpalli Balti liiga finaalturniiril Leedus võitis Famila/Võru VK täna Läti naiskonna RSU/MVS 3:0 ja kohtub homme 5.-6. koha mängus TTÜga. Jonavas peetud mängus olid võrulannade võidunumbrid geimides 25:22, 26:24 ja 25:15. Edule pani aluse hea serv, mille vastuvõtuga lätlannad raskustes olid, kokku lõid Võru võrkpallurid ka 11 serviässa. Eliise Hollas tõi Võru naiskonnale 15

KK Rõuge võitis Enerel ARTMLi

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistluste 6.-9. koha turniiril alistas KK Rõuge eile kodusaalis Enerel ARTMLi 64:39 (34:10), esimese veerandaja võitsid Rõuge korvpallurid seejuures 19:0. Võitjatest oli 14 punktiga resultatiivseim Egert Reili, kaotajaist 17 punktiga Silver Merisalu.