Rõuge Kevad Cupil jalgpallis oli parim Parksa

Täna Rõuge väiksel kunstmuruväljakul peetud jalgpalliturniiri Rõuge Kevad Cup võitjaks tuli Parksa (pildil), kes esikohamängus sai 4:0 jagu Rantipolist. 3.-4. koha mängus võitis Strongman Rõuge Nõo Baari meeskonda 2:1. Turniiril osales üheksa meeskonda.Foto: Facebook

Karli Keir võitis olümpiastartide kõrgushüppe

Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi poiss Karli Keir võitis täna Tartus noorte TV 10 olümpiastarti kergejõustikusarja tänavusel kolmandal üleriigilisel etapil vanemate (2000.-2001. a sünd) poiste kõrgushüppe tulemusega 1.68. Sama vanuseklassi kuulitõukes saavutas Erik Eiche tulemusega 12.54 kolmanda koha. Eric Sööt tuli 11.49ga viiendaks ja Rolf Robert Peebo 10.86ga kaheksandaks. Nooremate (2002. a ja hiljem sünd) poiste kaugushüppes

Võru SK/VK tegi Selver Kikasele esiliiga
esimeses 5.-6. koha mängus tuule alla

Eesti meeste võrkpalli esiliiga esimeses 5.-6. koha mämgus alistas Võru SK/VK täna võõrsil Selver Kikase 3:1 (17, 25, -19, 22). Võrulased võitsid kaks esimest geimi 25:17 ja 27:25, kuid kaotasid siis kolmanda 19:25. Neljandas geimis jäädi peale 25:22. Võru VK/SK mängijaist sai Kevin Kaaristo (pildil) kirja 22 (+13), Kajar Kivioja 13 (+5), Helger Hääl 11

Parksepa SK/Võru sai NKLis seitsmenda koha

Parksepa SK/Võru sai Eesti naiste korvpalliliigas (NKL) kaheksa naiskonna seas seitsmenda koha. Täna Tallinnas peetud 5.-8. koha mängudes kaotasid võrulannad esmalt Keila KK-le 32:51 ja võitsid seejärel Sillamäe Kalevi 40:22. NKLi võitjaks tuli Narva naiskond, kes poolfinaalis alistas OSK 61:54 ja finaalis BC Varsi 77:70.

Võru naiskond võitis Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria esimese mängu 3:0

Famila/Võru VK võitis Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste esimeses veerandfinaalmängus täna Tallinnas Audentese SG/Noortekoondise 3:0 (9, 23, 13). Võrulannad olid vastastest igas mängulemendis parasjagu üle ja andsid esimeses geimis Audentesele vaid üheksa punkti. Teine geim oli tunduvalt tasavägisem. 12:12 viigiseisult pääses Võru paari punktiga ette ja hoidis vahet, aga enne lõppu jõudis Audentes uuesti 23:23 viigini. Geimi

Antsla korvpalluritele võit mõlemal rindel

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel tegi Antsla meeskond olulise sammu esikohamängu suunas, kui alistas eile koduplatsil Kuperjanovi JP 79:76 (40:24; Merlis Niklus 31 (3 kolmest) – Tanel Zupsman 26 (4)). Võidukas oli ka Antsla 40+ meeskond, kes Põlvamaa 40+ liigas sai 72:44 (34:23) jagu Nipernaadist. Võitjate parimana viskas Jaanus Pruuli 16 silma.