Tanel Leok jäi Brasiilias teise kümne lõppu

Tanel Leok sai täna Brasiilias motokrossi MXGP klassi tänavsel kolmandal MM-etapil 18. koha. Beto Carrero krossirajal vihmastes ja niisketes tingimustes võidusõidul oli TM Ricci Racing tiimis sõitev Leok kavlifikatsioonis 14. Esimeses võistlussõidus tuli Leok esimeselt ringilt 22. mehena ja heitles seejärel kogu ülejäänud sõidu 18.-20 koha pärast. Lõpujoone ületas ta 19. kohaga. Sõidu võitis tiitlikaitsja

Võru JK tuuseldas Valgas Warriori

Nädala pärast Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga mänge alustav Võru JK võitis täna Valgas peetud kontrollmängus 8:3 (6:0) sealse FC Warriori, kes Eesti meistrivõistlustel mängib III liigas. Võrulastest tegi Kait Hinn kübaratriki, jala said valgeks ka Reijo Künnapuu, Kristo Perli, Lauri Pilv ja Tauno Kikas.

Antsla korvpallurid tõusid meistrivõistluste liidriks

Antsla korvpallimeeskond võitis Võrumaa meistrivõistlustel täna Kuldres SK Urvaste 87:77 (44:31; Gert Koch 23 (3 kolmest) – Kaidar Taal 27 (5), Eiko Roosimaa 27) ning tõusis vahegrupis 1.-5. kohani esikohale. Kaks mängu peeti ka vahegrupis 6.-9. kohani: Kuldre kool kaotas kodus Enerel ARTMlile 30:54 (10:33; Mihkel Oja 8 – Anti Puusepp 14) ning Osula võitis

Selver Kikas nokkis Võrus kuldses geimis võidu

Võru SK/VK võrkpallimeeskond ei suutnud täna koduplatsil Selver Kikasest jagu saada, kaotas mängu 1:3, ka sellele järgnenud nn kuldse geimi ning lõpetas esiliiga hooaja kuuenda kohaga. Kuldne geim tuli mängimisele seetõttu, et eile olid esimese 5.-6 koha mängu tulemusega 3:1 võitnud võrulased. Kohe kuldse geimi alguses olid võrulased paaril korral hädas servi vastuvõtuga ja jäid

FC Helios Võru viigistas Põlva FC Lootosega

IV liiga debüüdiks valmistuv FC Helios Võru jalgpallimeeskond viigistas täna Põlvas peetud kontrollmängus FC Lootosega 3:3 (1:1). Skoori avasid kohtumise 11. minutil III liigas mängivad väljakuperemehed, aga paar minutit enne vaheajale minekut Jürgen Kolk viigistas. Teise poolaja alguses, 51. minutil viis Andrei Kiš võrulased juhtima, kuid peagi jõudis Lootos viigini. 59. minutil lõi Siim Lepp

Famila/Võru VK murdis Audentes/Noortekoondise ja pääses Eesti meistrivõistluste poolfinaali

Famila/Võru VK alistas Audentese SG/Noortekoondise ka Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaali teises mängus ning jõudis neljandat aastat järjest Eesti meistrivõistlustel esinelikusse. Poolfinaalis on võrulannade vastaseks TTÜ. Kui eile võitis Võru naiskond Audentese Tallinnas 3:0, siis täna tuli võrulannadel kodusaalis rohkem vaeva näha ja võit tuli alles viiendas geimis. „Jutuga olime kohtumiseks valmis, aga kui päris mänguks

Raido Ränkel sai Rootsi suusamaratonil 45. koha

Raido Ränkel sai eile Rootsis 61 km pikkusel klassikatehnikaga sõidetud Årefjällsloppeti suusamaratonil 45. koha. Esikoha võitnud Daniel Richardssonile (Rootsi) kaotas ta veidi vähem kui kümne minutiga. Rahvusvahelise Ski Classics suusamaratonisarja üldvõitjaks tuli norralane Johan Kjølstad.